Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Sunt romancele femei supuse ?

Evaluează acest topic

  

15 membri au votat

  1. 1. Sunt romancele supuse ?

    • Da
      5
    • Nu
      10


Postări Recomandate

Eu chiar ma mir cum de nu l-a injunghiat pe porcul dracului de nesimtit direct in inima cu lingura din care tocmai gusta mancarea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar ma mir cum de nu l-a injunghiat pe porcul dracului de nesimtit direct in inima cu lingura din care tocmai gusta mancarea.

 

Eeee injunghiat e prea extrem. Eu in locul ei turnam 2 litri de apa clocotita peste tocanita aia, amestecam bine si ziceam "na ciorba...de pui". Dupa aia adaugam ceva faina in ea sa se ingroase la loc si o serveam ca felul doi.rotflmao.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

strong-independent-woman-takes-enough-ps

Cheers to that. Acu treci la munca.

Bre, daca era barbat adevarat, arunca din timp cu buzduganu in usa, sa stie aia sa puna de ciorba. In timpu asta voi trebuia sa va carati la zmeii vostri. Daca apare asa ca jita, neanuntat, de unde ciorba, daca nu-i?

Editat de NarcoGen'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum serios vorbind, daca e sa comparam romancele cu femei europene ale altor natii...sunt romancele mai supuse decat englezoaicele, frantuzoaicele, italiencele spre exemplu ?

Daca e sa le comparam cu indiencele, asiaticele in general si chiar si araboaice, atunci romancele sunt departe de a fi supuse. Asta e clar.

Care vrea sa stie ce e intradevar aia femeie supusa, sa se mute pentru vreun an in India. Alea din orientul mijlociu o au inca super bine pe langa femeile din cultura si societatea indiana.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Eeee injunghiat e prea extrem. Eu in locul ei turnam 2 litri de apa clocotita peste tocanita aia, amestecam bine si ziceam "na ciorba...de pui". Dupa aia adaugam ceva faina in ea sa se ingroase la loc si o serveam ca felul doi.rotflmao.gif

 

Mai si amestecai? shades.gif

Acum serios vorbind, daca e sa comparam romancele cu femei europene ale altor natii...sunt romancele mai supuse decat englezoaicele, frantuzoaicele, italiencele spre exemplu ?

 

A venit un prieten stabilit in Germania de vreo 20 de ani, s-au adunat niste cunostinte si niste prieteni si barbatii s-au uitat chioras cand asta a dat mana si cu femeile, la saluturile de bun gasit. Ce altceva sa mai spun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa spui... caaa... femeile sunt femei in ... organul ala pe care il am eu si tu nu il ai... si nu, nu dam noroc cu ele, ci le spunem formula uzuala de salut conform varstei lor si legaturii dintre noi si atat. Si nu e niciun sexism.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×