Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Sunt romancele femei supuse ?

Evaluează acest topic

  

15 membri au votat

  1. 1. Sunt romancele supuse ?

    • Da
      5
    • Nu
      10


Postări Recomandate

Poate unor femei le place violenta fizica si/sau verbala. In cazul asta, barbatul e ala supus, ca in loc sa crape in el o mamaliga atunci cand vine obosit de la servici, e obligat mai intai sa-si cafteasca nevasta.

Se stie ca femeile is satane, inca de la inceputul veacului.

Si ca vorbesc cu serpi.

Si ca nu pot vedea prin sticla. De aia tre sa intre in toate magazinele de haine/incaltaminte.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general sunt supuse , mai ales violentelor fizice si/sau verbale.

Ca intotdeauna exista si exceptii. grin.gif

 

Poate in cine stie ce catun, ca altfel, femeile pe care le cunosc eu, riposteaza si calca pe mana barbatului daca vrea sa loveasca, si dau replica la mitocanii. girl_devil.gif Exista divort si legi; barbatul nu e deasupra lor, doar ca e barbat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, exista. Desi multe aleg sa nu aplice legea, mai ales divortul. Ca, valeu "asta micu tre sa creasca avand un tatic. Ce vor zice vecinii? Mai bine imi iau curele in gura si tac. Trece printr-o pasa proasta, o sa-i treaca."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Si ca nu pot vedea prin sticla. De aia tre sa intre in toate magazinele de haine/incaltaminte.

Asta a fost tareeeehaha.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am votat nu, insa, din pacate sunt si cateva femei care sunt supuse.

 

:feminist:

 

Ti se pare tie. Chiar sunt curios ce dracu ati vrea, deja pe oriunde ma duc dau de sclavi speriati ca se supara iubita/sotia/whatever. Nu e destul o natiune de sclavi ??? M-am jurat ca nu ma insor cu vreo romanca vreodata. Hai Romanicaaaa, hai cu cacauaaaaa !!! :ro:

 

Sa-ti stea in gat cui ai tupeu sa-mi dai vreo duma gen "ce crezi ca strainele sunt altfel ?".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A venit ieri in vizita o cunoscuta romanca de aici si-mi povestea ca prietenul ei a venit acasa acum vreo doua seri, cu 45 de minute mai tarziu decat a promis initial si cand l-a sunat sa-l intrebe unde este de intarzie, el i-a raspuns in doi peri. Valeu ce scandal i-a facut muierea si-mi povestea cum s-a pus ala in genunchi sa-l ierte, da ea de colo "Scoal-te mai din genunchi si nu mai pisa ochii atata, fi si tu mai barbat".

Am ras cu lacrimi. rotflmao.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti stea in gat cui ai tupeu sa-mi dai vreo duma gen "ce crezi ca strainele sunt altfel ?".

Ce spui tu, straine? Altfele-s la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Open wide...


A venit ieri in vizita o cunoscuta romanca de aici si-mi povestea ca prietenul ei a venit acasa acum vreo doua seri, cu 45 de minute mai tarziu decat a promis initial si cand l-a sunat sa-l intrebe unde este de intarzie, el i-a raspuns in doi peri. Valeu ce scandal i-a facut muierea si-mi povestea cum s-a pus ala in genunchi sa-l ierte, da ea de colo "Scoal-te mai din genunchi si nu mai pisa ochii atata, fi si tu mai barbat".

Am ras cu lacrimi. rotflmao.gif

 

Da... eu refuz sa ma imprietenesc cu sclavii astia. Nu zic ca n-am fost si eu ca ei la un moment dat... bine, nu sa ma rog in genunchi, totusi, nu chiar asa. Dar trebuie sa-ti mai si treaca, ca uite asa ai o natiune de lasi inapti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ras cu lacrimi. rotflmao.gif

Inseamna ca are ala o lipsa grava de obiecte care contin substanta lichida ce, la randul ei, contine elemente estentiale, precum spermatozoizi.

Open wide...

Nu acuma, ca mananc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×