Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Cui de aici nu i place westworld, si de ce?

 

Crezi ca e pe placul fiecaruia acest gen de filme seriale???   Pana sa moara Printesa Carrie Fisher, habar n-am avut ca a xistat ea sau filmele in care a jucat.

 

La fel nu pierd timp cu filme descrise ca fantezii "A Western-themed futuristic theme park, populated with artificial intelligence" ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

il am pe lista. lumea zice ca ar fi bun dar lumea spune multe.

 

vazut 3 episoade. ma voi uita doar de curiozitate in continuare caci pana acum am vazut doar clisee: o societate perfecta si elitista despre care nu stim nimic si alta opusa evident. mi-a amintit ceva din jocurile foamei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The 100

 

Daca nu l-ati vazut, lasati ACUM jos orice ati face si uitati-va la el.

Cu placere.

pe bune?

vazut primu episod si abia am rezistat pana la final. de ce adolescenti? de ceeeeee? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

the young pope - amuzant. vazut juma de sezon si merita. 

aaa, si are o muzica super faina. bine, si pe jude law.

 

Da, e amuzant :lol:

M-am apucat si eu sa il vad, ma uit la cate un episod cand fac pauza de la invatat, ca am intrat in presesiune. Merita, da.

Cred ca nu am mai vazut un serial de ani buni.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine mai urmareste incorporated?

E un serial despre lumea peste câteva decenii: Urcarea nivelului oceanelor, inundarea orașelor de coasta, desertificarea Europei, lumea se împarte in corporatii nemiloase si paria ce lupta pt supravietuire. Implanturi, medicina genetica, scanari, gadgeturi hitech.

Futurologie practica.

Are actiune coerenta si personaje credibile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am descoperit Person of Interest abia acum. Sunt la sezonul 3 si nu m-a prins rau de tot. E adevarat ca se bazeaza 60% pe farmecul lui James Caviezel, dar merita vazut.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Implanturi, medicina genetica, scanari, gadgeturi hitech.

Mie mi-ar place sa avem implanturi de toate alea, peste tot sa inlocuim in corp partile ruginite

si sa mai functionam o bucata de vreme ca nou!!!  N-ar fi rau deloc!!!

 

Serialul meu preferat este Nevestele din Beverly Hills ... deja plictisitor ca nici ele nu stie ce sa mai faca in lipsa de ceva ocupatie de timp liber ca au plecat copiii de acasa.

Ca au bani mai multi ca noi restul e diferenta, au servitori si toate alea dar curios ca asta nu schimba viata asa de mult daca traiesc intr-un loc cu muritorii care lucreaza.

Merg doar in vacante scurte de cateva zile si tot in casa vor sa stea daca nu este vre-un party la care sint invitati.  Noi macat mergem la alimentare si piata in aer liber, avem de unde veni ... ele comanda si alea.       

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×