Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

M-am uitat la 2 seriale de cate 1 ora ...Nevestele din Beverly Hills si Ladies from London si in concluzie o discutie cu Boy George.  

 

Episoadele au fost noi, iar pe Boy George nu l-am mai vazut in direct de zeci de ani.   Acum ca si in UK mor cantareti celebri, i-a venit si lui randul sa stea de acum in primul rand ca Sir Elton se cam retrage din activitate, iar Sir Paul McCartney ajunge si el mai rar sa scoata o nota muzicala mai potrivita cu cheia Sol. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

WTF? S-a virusat si Vikings cu corectitudinea politica & co? Tocmai am vazut episodul 1 din sesonul 5 si WTF? Lagherta lesbi? :suicide:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu e nimic. Mai nou, niciun serial nu mai ia premii daca nu are macar  tenta LGBT. Dar, asta ca asta, acum a aparut un nou curent in TV, integrarea psihopatilor. Personaje psihopate care sunt analizate,intelese... ca e si ei oameni... da, mai omoara pe ici pe colo,.. dar asta doar pentru ca sunt sensibili si traumatizati. 

  • Like 1
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe alocuri sint tratati putin diferit dupa ce omoara 1-2-3-etc, s-au defiintat azilurile de psyho ... sa fie ca le remodeleaza dupa necesitatile LGBTistilor?


Stiu ca sint sute de seriale dar eu nu le nimeresc, poate nu-mi suna interesant titlurile.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas socata ca Games of Thrones a pierdut in favoarea lui Outlander, la People's choice. Amandoua serialele au toate combinatiile cerute in ziua de azi, dar nu se pot compara unul cu altul. Ca sa nu mai spun ca Outlander a fost difuzat in 1/4 tari fata de Games of Thrones.st

 

 

 

Si, daca tot sunt la acest capitol, pot spune ca sunt vizionabile, chiar placute, serialele facute de DC Comics si Marvel Comics". Le scriu in ordinea preferintei.

 

Gotham

Arrow

Lucifer

The Flash

Legends of Tomorrow

Supergirl

 

Daredevil

Jessica Jones

Marvel's Agents of SHIELD

Editat de Sherlock
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sex and the City ... episodul intitulat Secret Sex ... sa ne minunam care-i secretul???   Las sa cada si oportunitatea asta de a afla secrete.

 

Cred ca titlurile enumerate sint transmise peste zi, cand eu nu ma uit la TV. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

WTF? S-a virusat si Vikings cu corectitudinea politica & co? Tocmai am vazut episodul 1 din sesonul 5 si WTF? Lagherta lesbi?

Din lipsa de ocupatie, da'  tot pe Ragnar il iubeste.

Cu cine era s-o mai cupleze si ei.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, o puteau cupla cu un barbat. Bine, daca ma gandesc, si cu barbat daca o cuplau, sigur era vreun viking colorat la piele si musulman. 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La "Tanarul papa" se uita cineva? Foarte mult imi place.

 

L-am vazut eu, e bun. Abia astept sezonul doi.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×