Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am vazut 1 episod in black sails si nu m-a prins...

tre sa vezi mai multe.Deja anul viitor va fi sezonul 3 pt ca e de f mare succes in USA si UK.Personal imi place fff mult!Cunosc pe Toby Stephens care interpreteaza pe Cap'n Flint,dar nu de asta imi place serialul :) Il gasesc f bun.Piratii m-au fascinat de mic copil :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare e posibil macar o data sa nu mentionezi pe ce vedete de film sau cinema sau moda cunosti tu sau esti prieten cu ele ? Crede-ma nu ti-o spun in nume de rau ci de bine. E tacky ceea ce faci si nu impresioneaza pe nimeni. Stim deja de mult ca ai tangenta cu celebritati, ca-l cunosti pe De Niro prin tac'su, ca modela Cutarescu ti-e amica, samd. Gata, ajunge cu lauda. People don't really care.


IMDB imi recomanda (pe baza filmelor care mi-au placut si le-am trecut la watchlist) :

 

Breaking Bad

Castle

Under the Dome

Black Sails

Bones 

White Collar

 

Din descrieri / trailere nu mi se pare nimic spectaculos

 

Recomandati vreunul din ele ?

 

Castle, Bones si White Collar e pentru cine le plac serialele de criminnalistica, lege, politiste si genul asta. 

Under the Dome e patetic.

Black Sails si Breaking Bad sunt mai mult pentru barbati dar nu e musai sa placa tuturor. Am auzit ca sunt bune.

Dar ai dreptate, nimic spectaculos in lista aia.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naeema,
Nu judec pe nimeni dupa ce posteaza!
Poate una gandeste, alta scrie si in final face tot cum crede el!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti tu si eu sunt eu. Daca am fi toti la fel ar fi plictisitor. Am exprimat o opinie. Relax. La urma urmei nu cred ca ne intereseaza ce gandim unii despre altii pe forum. In plus de asta nu sunt singura care i-a spus chestiile alea si fi sigur ca nu sunt singura care le gandeste. Multi gandesc si nu exprima. Ei bine, eu sunt altfel. Ce gandesc aia spun. 

 

PS: I'm not Jesus si nici nu am spiritul crestinesc curgand prin vene.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal imi place la nebunie RAY DONOVAN.

Da , a fost fain. Am vazut S1 + 2 si cele 2 episoade din 3

Partea buna din acest serial e ca am parte de sex mai des de can se uita si nevasta-mea. Ii creste libidoul la maxim dupa fiecare episod. + deja a invatat replicile lui Abi .... Tot ce incepe cu fuck :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

better call Saul - un altfel de serial cu avocati. umor pe alocuri cu nuante accentuate de gri spre negru, cateva stereotipuri bine speculate, un serial pentru ne-amatorii de seriale :)

 

daca ti-a placut fight club te rog sa nu vizionezi Mr. Robot. m-ar fi scutit de cateva ore pierdute si niste nervi un avertisment de acest gen inainte de vizionare.

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fargo sezonul 2. :cat:  Cred ca scenaristii si regizorii sunt niste genii. Desi povestea e cam dura. Astea fiind zise...

 

Ash vs Evil Dead.

De nevazut cand esti intr-o mahmureala dupa betie   :whack:   pff... dar de vazut. E chiar misto, daca nu esti incomodat de gore (...) si Xena  :senile: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×