Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Buffy the Vampire Slayer. Nu serios. Cred ca da ceata la alte multe cand e vorba despre cum sa... umori vampirii.

 

Incepe cu sezonul 3.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tre sa vezi si Angel in paralel, daca te uiti de la sezonul 3.


Recomandati mi un serial de umor spumos cu poante si gaguri.

Eli Stone.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din Serialul  "The Virginian"  episodul intitulat  "The Evil That Men Do" ... western topic cu Robert Redford in puscarie ... agresivitate cat cuprinde dar sotul moare dupa aceste extravagante salbatice.     Mie-mi place asa sa admir westul salbatic cum este azi!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serialul meu preferat incepe la 11:31PM si peste vreo 2 ore se repeta ... atit, ca este rated continut ADULT si pace buna.   Ruleaza cateva luni pe ani si e in pauza pana se fac episoade noi, dar nimic pentru adulti nu e acolo, mai mult adulti care inca copilaresc in South Carolina stat si la varsta de peste 45 de ani.

 

E viata de invidiat al unori bogatasi care desigur se amuza cu mai putin norocoase sau cu tot feluri de probleme sociale si personale care este expus in acest serial, locuintele si manierele vechi-noi, eticheta veche de colonisti cu foarte actuala eF_iu, actori ocazionali de toate varstele ca despre ei e vorba si din paturi sociale cele mai diverse, viata in general in zile gri de lucru sau la un party, fara mari perdele sau filtre, asa cum trec orele in realitate.     

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buffy the Vampire Slayer. Nu serios. Cred ca da ceata la alte multe cand e vorba despre cum sa... umori vampirii.

 

Incepe cu sezonul 3.

cat de nou e serialul asta? pe bune acum, poate unii chiar cauta seriale noi ...

 

river 

bosch

 

ambele politiste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi poate ai treaba.

 

si nu mai sunt o mie de seriale politiste, poate 3 mii ? 

 

vezi ca sunt scrise si carti despre serialul ala e ceva peste multe... si eu l-am luat la misto.

 

omul a intrebat despre ceva seriale cu vezi pagina din urma.

 

iti recomand The 100 daca vrei seriale noi... si apoi fa comparatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omule, am intervenit pentru ca titlul topicului e Seriale noi. credeam ca ai prins ideea.

n-am zis ca e rau, bun, frumos sau nasol. 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nush

eu astept sa se termine si-l vad tot odata :D

n-am rabdare sa astept episoadele 

 

nu stiu in schimb daca la GOT voi rezista ... pentru ca spoilere, pentru ca nema carti ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×