Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

La Extant va uitati ?

 

Multzam fain pentru serialul asta. A fost tare sezonul 3. Azi apare episodul 3 din sezonul 2... maine il vad ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu am stiut de EXTANT fiind interesat in alte seriale dar v-am tot citit aici cat il laudati si de curiozitate m-am uitat azi la 1 episod,desigur 1st season :) Asa ca gata!I'm in! :)

Imi pare f misto si mai ales ca-mi place Halle Berry de ffff mult timp si cam vazut toate filmele ei.

 

Am mai descoperit unul f misto,italian dar cu subtitles in engl si mi se pare la fel f bun:ROMANZO CRIMINALE despre Mafia in Roma in perioada 1970 si atmosfera e f misto si iti da senzatia acelor ani.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci Black amice, acum vreo doua seri ne-am asezat eu cu Naeemu sa ne uitam la Ray Donovan. Eu am vazut doar primul episod si mi-a placut. Cand nu sunt prea obosita seara o sa-l continui. Imi place si de actorul ala, cum joaca el de obicei. In schimb Naeemu e hooked. Nu se mai satura.  :lol:

Eu astept news despre Sense8 daca o sa-l reinoiasca, ca sa stiu daca ma apuc de sezonul 1 sau nu. Tare as vrea sa-l vad dar daca il anuleaza nu are rost sa ma uit la primul sezon.

Am renuntat sa ma uit la restul episoadelor din Hannibal cand am aflat ca e anulat. What's the point ?

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Naaaeeemmmooooo chestia cu SENSE((care e f misto dupa mine si imi place!)e ca sta in limbo!Studioul nu stie ce decizie sa ia....in ciuda faptului ca are o mare audienta la public!

Dar aia in costume se uita numai la cifre!Prea putin ii intereseaza calitatea si povestea.De aia multe seriale f bune mereu sunt axed!

Sper sa fie reinoit...si din cate s-a zvonit la SDCC(San Diego Comic Con)care anual este cea mai importanta conventie in lumea serialelor si a benzilor desenate si actori personal vin si discuta si dau interviuri ,poti face poze cu ei,vorbi,absolut cele mai tari seriale TV sunt prezente cu actorii lor si producatori etc etc si in consecinta au fost si cei de la Sense8 iar Michael Straczynski care este co-creator si scenarist al serialului a spus ca este f posibil al 2 lea sezon sa fie aprobat de studio si ca in 2 sapt se va cunoaste sigur situatia!Deci daca conventia s-a terminat Duminica trecuta ar mai fi sapt ce vine de asteptat soarta serialului....ar fi o tampenie sa-l anuleze!dar nu m-as mira in acelasi timp pt ca sunt destui cretini care conduc studiourile!

 

Ray Donovan e colosal de f bun!Si e perfect pt Liev Schreiber care-l joaca perfect!

 

Haha stii ceva? Hannibal a inceput sa ma enerveze deja in sezonul asta si ma uit pe sarite la el.NU mai am rabdare sa vad un episod pana la capat!Mi se pare ca bate pasul pe loc si trage de timp si a devenit monoton.In plus prea se face atata exces cu intunecimea lui!Si ma enerveaza si muzica acum!Practic e un fel de elongare a filmelor si din 2 ore cat ar fi unul,le lungesc in 13!Inca mai sunt...7 episoade pana se termina!

De fapt nici nu ar mai fi nevoie de alt sezon!CE ar mai fi de spus?

 

Extant e misto.Imi place.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am descoperit un serial f misto deja la sezonul 2 si vor mai fi!THE RED ROAD,din distributie nu stiu decat pe Jason Momoa,Tom Sizemore si Lisa Bonet.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

IMDB imi recomanda (pe baza filmelor care mi-au placut si le-am trecut la watchlist) :

 

Breaking Bad

Castle

Under the Dome

Black Sails

Bones 

White Collar

 

Din descrieri / trailere nu mi se pare nimic spectaculos

 

Recomandati vreunul din ele ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

IMDB imi recomanda (pe baza filmelor care mi-au placut si le-am trecut la watchlist) :

 

Breaking Bad

Castle

Under the Dome

Black Sails

Bones 

White Collar

 

Din descrieri / trailere nu mi se pare nimic spectaculos

 

Recomandati vreunul din ele ?

Breaking Bad + Black Sails

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×