Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

s-a afisat in toata scoala de mana cu mine,ma saruta in public

 

Te-ai gândit vreodată că astea ar putea fi motive de jenă, nu de mândrie? :o:

Aș fi înțeles să fii mândră dacă s-ar fi afișat cu tine Justin Bieber, dar nu unul ca el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai gândit vreodată că astea ar putea fi motive de jenă, nu de mândrie? :o:

Aș fi înțeles să fii mândră dacă s-ar fi afișat cu tine Justin Bieber, dar nu unul ca el.

Nu te adresa la persoana lui in felul acesta. Nu il cunosti,nu ai nici cea mai vaga idee cum e,ai citit cateva randuri si crezi ca stii? E o persoana buna,trece prin niste faze alea lui dar cu ajutor si in timp o sa isi revina,eu am incredere in el. Si e un baiat apreciat de multi,nu e deloc o rusine sa ma afisez cu el.

Mare paguba, nu merge si gata. N-ai altceva mai bun de facut decat sa iti "fabrici" sentimente?

 

ia pune-te in locul ei. e exact o fata ca si tine

 

Bravo pentru rezultatele scolare, eu zic ca poti sta departe de el si mai bine de 3 luni, poate 1 an?

Nu intelegi,pot sta departe mult timp,atata timp cat nu il vad. Dar suntem in aceeasi clasa..deaia nu merge! Si nu se pune problema sa ma transfer :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu intelegi,pot sta departe mult timp,atata timp cat nu il vad. Dar suntem in aceeasi clasa..deaia nu merge! Si nu se pune problema sa ma transfer smile.gif

 

Ba tu nu intelegi :), nu te mai intalni cu el in afara programului, nu ii raspunde la "rasfatari si gudureli" prin telefon, lasa-l ca e un mitocan daca da in fete.

Poti fi tu aceea oricand cand ai de-a face cu asa om.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce te atrage la el?

Personalitatea lui. Si chiar nu sunt ipocrita deloc. In general nu ma uit la o persoana daca nu imi place aspectul fizic. Dar iti spun sincer,prima oara cand l-am vazut am spus direct "nu-mi place cum arata" . In timp m-am indragostit,are un mod de a vorbi,de a ma face sa ma simt in siguranta,de a ma alinta,de a avea grija,pana si cand ma innebunea cu mesajele mi se parea dragut. E un baiat care stie ce vrea,in general,nu e un "pierde vara",are planuit un viitor,e si aiurit cateodata,dar are multe calitati..multe lucruri pe care le iubesc la el. Si de cand am inceput sa tin la el il vad ca pe un zeu,oricum s-a facut mai frumos decat inainte,nu ca ar conta foarte mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te adresa la persoana lui in felul acesta. Nu il cunosti,nu ai nici cea mai vaga idee cum e,ai citit cateva randuri si crezi ca stii? E o persoana buna,trece prin niste faze alea lui dar cu ajutor si in timp o sa isi revina,eu am incredere in el. Si e un baiat apreciat de multi,nu e deloc o rusine sa ma afisez cu el.

Si eu cred ca in cazul tau este vorba de ceea ce se cheama o victima a promovarii nonvalorii.

Tu nu poti scapa de el pentru ca are succes, daca nu l-ar baga nimeni in seama in urmatoarea secunda ai si uita ca exista.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si de cand am inceput sa tin la el il vad ca pe un zeu,oricum s-a facut mai frumos decat inainte,nu ca ar conta foarte mult

 

Si daca avea bube in cap tot ca pe un "zeu" il vedeai, zic eu ;)

Vezi mai bine faptele lui ca sunt destul de graitoare, restul ce ai povestit sunt mai mult iluzii ale tale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personalitatea lui. Si chiar nu sunt ipocrita deloc.

Aha.

Deci dupa cum spuneam, iti meriti soarta.

Sa inteleg ca iti place si ca sta cu o fata doar pentru ca e o 'chestie' cu ai lui, bla bla...si ca se comporta cu aia ca si cu o carpa. Sa inteleg ca adori si faptul ca te pune sa stai cu altul de dragul lui sau iubesti cel mai tare la el faptul ca nu te lasa sa-l uiti?

Sau asta nu mai tine de personalitate. Hei, fiecare personalitate cu masca ei pesemne..Mastile, pardon.

Editat de stupid_me
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cred ca in cazul tau este vorba de ceea ce se cheama o victima a promovarii nonvalorii.

Tu nu poti scapa de el pentru ca are succes, daca nu l-ar baga nimeni in seama in urmatoarea secunda ai si uita ca exista.

 

ii e teama de singuratate, asa a zis. ca daca pierde asa baiat nu se mai gaseste alt bataus

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o persoana buna pe dracu, tine mai multe tipe dintre care pe una o injura si o ia la palme. Asta te atrage, visezi tu asa bunatatea lui interioara sau cum ? Recunoaste ca te atrag golanii cu comportamnt de cacat si accepta asta, fara sa te mai vaiti. Iti dai seama ce baiat smecher e el daca isi permite sa se pisa p-aia si sa te mai tii si tu dupa curul lui ?

Mai era unu d-asta ieri la pool party, var-su care avea 2 metri statea cuminte, el ba o injura pe una, pana a plecat zdrentulica de langa el, ba n-avea loc, ca, deh, si el un mic lindic frustrat care se da coios ca n-a mai luat-o demult in freza, devreme ce fetele nu au cum sa i-o dea si la baieti face gat pana se ingroasa treaba, doar la aia de care nu e speriat total. N-a ajuns in lac ca eram in toane bune, s-a carat.

Culmea ca p-astia se pare ca exista oameni care ii iau in serios. Pai va meritati soarta, mai copii.

Editat de S.R.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te adresa la persoana lui in felul acesta. Nu il cunosti,nu ai nici cea mai vaga idee cum e,ai citit cateva randuri si crezi ca stii? E o persoana buna,

 

Te asigur că știu! Știu tot ce face un gunoi care e capabil să lovească o fată. Și știu și cum să mă comport cu gunoaie ca el. Am avut zilele trecute o discuție foarte instructivă cu Athmy, exact pe tema asta :o: Tu ești cea care nu-l cunoaște, dar ai să revii repede la realitate când te plesnește prima dată. Keep up the good work!

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×