Sari la conținut
Forum Roportal
`Andreea

Sunt prea bun/buna pentru...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

un divortat este mult mai selectiv. asta am spus. (n-oi avea eu scoala multa, dar nici nu imi trebuie mai multa sa inteleg ca aici intra ambele sexe)

 

Eu cand postez ma gandesc la clasa de mijloc dintr-o anumita tara, nu la astia care nu au dupa ce bea apa.

Femeile din clasa de mijloc sunt mult mai selective pentru ca isi dau seama ca un sot nepotrivit le poate scoate din clasa de mijloc si de aceea sunt mult mai selective, plus ca femeile care au depasit starea de foame isi permit sa fie selective si sa se si ingrijeasca. :focus:

probabil ca ar trebui sa te gandesti mai putin la femeile din alte tari si mai mult asupra propriei persoane. pe tine ce te impiedica sa te ingrijesti? ce te opreste sa ai mai multa grija de tine? faptul ca nu ai o sotie in tari straine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un divortat este mult mai selectiv. asta am spus. (n-oi avea eu scoala multa, dar nici nu imi trebuie mai multa sa inteleg ca aici intra ambele sexe)

 

Si daca gandeste ca a fost prea bun pentru fosta sotie, este evident ca viitoarea partenera o sa fie una mult mai nasoala. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca gandeste ca a fost prea bun pentru fosta sotie, este evident ca viitoarea partenera o sa fie una mult mai nasoala. :focus:

daca gandeste ca a fost prea bun pt fosta sotie, o sa caute ceva mai bun decat fosta sotie. nu e logic? daca fosta sotie nu mai era buna si d-aia a lasat-o, o sa vrea/caute ceva mai bun.

te rotesti ca un caine turbat in jurul cozii cu tampenia asta.

 

 

dar eu cred ca tu tragi concluziile alea in timp ce tragi si cate o basina, altfel nu vad cum poti debita asemenea ineptii.

Editat de **Alex**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca gandeste ca a fost prea bun pt fosta sotie, o s acaute ceva mai bun decat fosta sotie.

 

 

dar eu cred ca tu tragi concluziile alea in timp ce tragi si cate o basina, altfel nu vad cum poti debita asemenea ineptii.

 

Si unde dracu o s-o gaseasca pe femeia aia, careia sa-i placa si de el?!:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si unde dracu o s-o gaseasca pe femeia aia, careia sa-i placa si de el?!:blink:

nu inteleg ce vrei sa spui cu asta.

 

insinuezi ca femeile nu sunt interesate de barbati divortati? sau ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De obicei viitoarea partenera este mai frumusica, mai tanara, insa mai proasta si mai curva.

 

Sunt de acord, dar trebuie scris ca e si mai saraca decat fosta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

concluzia voastra e ca numai proastele, curvele si saracele sunt interesate de barbati care au divortat.

 

baieti destepti, nu gluma!

 

e la fel si in ceea ce le priveste pe femeile divortate? numai sarantocii si prostii sunt interesati de ele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e la fel si in ceea ce le priveste pe femeile divortate? numai sarantocii si prostii sunt interesati de ele?

 

Trebuie sa faca cineva sex si cu alea.

 

Sunt de acord, dar trebuie scris ca e si mai saraca decat fosta.

Asta-i prima conditie.

Editat de Blues
Edit ce se vede. Atentie la limbaj.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si normal ca face si sex oral, in timp ce prima sotie credea ca vaginul este mai mult decat suficient pentru sex. :focus:

Editat de Blues
Scos citat inutil si cu continut vulgar.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×