Sari la conținut
Forum Roportal
`Andreea

Sunt prea bun/buna pentru...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si normal ca face si sex oral, in timp ce prima sotie credea ca vaginul este mai mult decat suficient pentru sex. :focus:

 

A doua crede ca sexul oral este suficienta.

Editat de Blues
Edit ce se vede. Mare atentie la limbajul vulgar.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune cineva ca sex oral fac numai alea de pe centura si curvele din Matasari. Cica te intreaba invariabil si exact daca doresti un oral. Gagicile cinstite fac altceva. Nu mai post scrie ca-i limbaj vulgar :).

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune cineva ca sex oral fac numai alea de pe centura si curvele din Matasari. Cica te intreaba invariabil si exact daca doresti un oral. Gagicile cinstite fac altceva. Nu mai post scrie ca-i limbaj vulgar :).

 

daca ai zice asta in real intr-un grup de barbati casatoriti sunt sigura ca jumatate din ei te-ar trosniwink.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai zice asta in real intr-un grup de barbati casatoriti sunt sigura ca jumatate din ei te-ar trosniwink.gif

Ar rade pe sub mustati. Tu crezi ca nu spun asta si-n real?

Prea ii raportezi pe toti la tine.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar rade pe sub mustati. Tu crezi ca nu spun asta si-n real?

Prea ii raportezi pe toti la tine.

 

eu nu-s barbat dar stiu ca se face sex oral la greu si mai stiu ca sotiile lor nu-s curve de pe matasari....nu raportez nimic la mine , eu sunt prea buna si mai sunt open mindrolleyes.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune cineva ca sex oral fac numai alea de pe centura si curvele din Matasari. Cica te intreaba invariabil si exact daca doresti un oral. Gagicile cinstite fac altceva. Nu mai post scrie ca-i limbaj vulgar :).

Pai centuristele fac sex oral pentru ca sexul oral nu cere prea multa implicare emotionala.

 

daca ai zice asta in real intr-un grup de barbati casatoriti sunt sigura ca jumatate din ei te-ar trosniwink.gif

 

Si cealalta jumatate te-ar aproba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... sau nu m-a meritat!

 

Am auzit de multe ori afirmatia asta, si in viata de zi cu zi, si aici pe forum (de fapt, citirea postarii cuiva care scria asta, m-a inspirat sa deschid topicul).

Simt o reactie de respingere automata atunci cand aud pe cineva, pe oricine, spunand asta. Din moment ce ai fost intr-o relatie cu cineva, indiferent cum sau cine :o: pune punct acelei relatii, afirmatia "am fost prea buna pentru el" mi se pare echivalenta cu vreo afirmatie de-a mea de genul "sunt prea buna ca sa-mi fac vacanta in Caraibe". Eventual urmata de "o sa-mi petrec vacanta singura, la piscina, la mine acasa". :P

Dar eu nu sunt tocmai buna de etalon.

Asadar, voi ce parere aveti? Sunteti/ati fost prea buni pentru cineva care v-a refuzat ori v-a dat papucii?

Se-ntampla sa spui asta cand te lasi dus de val si pierzi timp langa o persoana nepotrivita. Cand se risipeste vraja si realizezi nepotrivirile, incerci sa arunci vina pe celalalt, de parca el ar fi vinovat c-ai avut tu ceata pe ochi.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost prea-buna pentru niciunul. Asta in mod cert.

Altfel daca eram buna poate ca eram inca cu ei. A nu se intelege ca sunt rea. Sunt cu cine a fost sa fie predestinat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×