Sari la conținut
Forum Roportal
Alla2000

Ai facut vreodata orice fel de magie, vrajitorie, etc...?

Postări Recomandate

eu practic magia...

 

 

daca e chiar asa cum spui si poti vedea viitorul...da-mi un email...vb serios..chiar sunt intr-o perioada f grea si trebuie sa stiu...ca sa pot merge mai departe...

 

mailul meu "mina2702005@yahoo.com"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce trebuie sa stii ca sa poti merge mai departe? nu e mai simplu sa mergi mai departe ca sa stii?

 

 

Sa merg mai departe acum fara sa stiu...este probabil exact ce se va intampla...doar ca daca as stii...poate as putea intelege in ce fel sa o fac... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu gicitul/ghicitoarele,iti vor usura drumul !

 

 

Vreau doar sa stiu...dupa ce o sa stiu, o sa vad ce o sa fac EU...nu ghicitoarele/vrajitoarele...usurare imi da Dumnezeu...

Editat de minaluidracula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fireste ca TU alegi,dar ei/ale te pot influenta. :o:

 

 

Stiu....de-aia ezit sa merg...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ati facut vreodata magie, vrajitorie, etc. si puteti demonstra ca puteti, luati legatura cu omul acesta si castigati 1mil.$ premiul este inca valabil, oare de ce? :pardon:

http://www.unexplained-mysteries.com/viewnews.php?id=86063 - engleza

Si omul acesta da un milion ca sa fie vrajit?

Periculoasa curiozitate,pote-i norocos si nu-si pune mintea cu el un initiat de grad superior!

Şi ce sa i se demonstreze,ce este dovedit de mii de ani?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
indiferent ca e slaba o persoana nu e normal sa ii incalci libertatea profitand de slabiciunea lui ...

 

fiecare om tre sa invete din greselile lui, ajutorul il dai cand il cere...

 

daca i-l dai fara sa il ceara atunci te poti astepta sa platesti tu pentru el anumite chestii ...?!?

 

am facut si eu de pe internet niste minivraji de dragoste scria pe-acolo ...chestii de-alea de facut prin liceu, copilarii cu lumanari si oglinzi si ... nu folosesc la nimic decat ca joaca si temporar ... mi-o zis preotul ca nu exista magie alba neagra rosie ... e magie si atat :D dar m-am jucat si eu ca pustoaicele

 

a si ... animalele nu au liber arbitru , au doar libertate

 

cu cat iubesti o persoana mai mult cu atat il lasi mai liber si il sprijini in orice vrea sa faca, asa exerciti corect si ii demonstrezi iubirea

animalele cum nu au liber arbitru?ele nu ar vrea sa fie libere,li se ingradeste gandirea lor proprie?te contrazici singura..deci libertatea unui individ-a nu se incalca cand se spune de "incalcarea liberului arbitru"...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

;) :D DEPINDE..SINT MULTE PERSOANE CARE CRED! SA FACI DOAR CEVA ...SA-TI MEARGA BINE ...SA FII PROTEJATA...DAR IMPORTANT SA NU FACI RAU CUIVA! AI AVUT VREO EXPERIENTA DE GENUL ASTA? TE SALUT DE LA TORINO!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×