Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Mama il inseala pe sotul ei cu tatal meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dimpotriva, cred ca mama profita de tata pentru a-si satisface anumite nevoi financiare.

 

Se numeste spirit practic, e foarte avantajos pt. posesor si-i stantat in ADN. Asta-l face transmisibil in secventa XXX.

Nu glumesc. Daca ai dorinte, caut legaturi, ca de curand am citit.

Deoarece n-ai scapare, pune mana si invata (de la mamica, evident), ca sa procedezi cu clasa, cand va veni vremea ta.

 

@Gargbird:

 

Sa nu-ti expui problemele personale pe forum. Pe bune, ce sfaturi te astepti sa primesti?

Crezi ca ar putea veni vreo vedeta RoPo cu vreo formulare de genu': "Mvaaaiii, ai expus tradarile mamei pe forum...?"

Imposibil. Aici nu scriu ipocritii. Doar vestalele si eunucii.

(Vocea mi-e groasa...parol. Am si OO, ca-i vremea vopsitului).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mama ta are 58 de ani si taicatu 67 ? si intretin relatii sexuale ?

 

Sunt singurul cu o expresie gen : ce EDIT e in neregula cu ei ? ...

 

Adica na nu ma lua in seama am 22 de ani bat nicidecum experienta ta la 36 dar am observat (am avut rabdare sa citesc 5 pagini) ca majoritatea sfaturilor sunt :"Muta-te!!!" si nu vreau sa par interesant dar numai stau cu parintii de cand am terminat liceul si acum daca s-ar intampla ce se intampla in cazul tau cu siguranta nu as da doi bani pe situatie. Normal ca te afecteaza cand ai locuit toata viata cu mama ta si viata ta e conectata de a ei ... mno stiu si eu :)

Editat de Blues
Edit ce se vede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

astia mici or sa mai vada un penis in erectie doar conservat in spital la fundeni sau la Antipa....se mira de parca la 60 de ani n-o mai gasesti nici sa-ti faci fiziologicele :jester:

nici nu ma mir...

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se numeste spirit practic, e foarte avantajos pt. posesor si-i stantat in ADN.

 

Nu e, ca nici la tine nu s-a lipit spiritu practic al lui taticu tau doctor.

Si vezi ca o vestala a dat nastere civilizatiei romane, asa ca e cu dus si intors umorul tau inefabil.

 

Da' ce te bagi tu peste socotelile oamenilor ?

 

Deci sfatul tau e sa nu-mi pese. Am notat.

Sa zicem ca imi pasa, ma repet, din motive pe care nu le pot expune aici si care ar trebui sa opreasca orice om la a se uita la alt om, nicidecum sa mai si faca hulahup cu el, daca ma comprende.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa zicem ca imi pasa

 

Ti-a ramas din copilarie... Greu de spus ce ai putea face intr-o astfel de situatie. Incearca si tu sa fii veninoasa ;)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti fiica lor, nu prietena lor... Asa ca lasa-i sa se descurce. Ca apoi toata viata pe tine o sa te bata la cap...

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la 36 de ani ar trebui sa n-ai vreme de parintii tai si actiunile lor.

nu te baga, toti sunt destul de mari sa-si asume faptele.

nu sunt singurii care au divortat si au sfirsit printr-o reeditare a relatiei sub orice forma.

 

nu e ok, dar e viata lor, au motivele lor, ei stiu de ce.

de ce au divortat ??

 

Dimpotriva, cred ca mama profita de tata pentru a-si satisface anumite nevoi financiare. Adica de data asta mama e agresorul, intr-un fel mai bland si imperceptibil pentru majoritatea oamenilor.

 

pai las-o sa profite, si el a agresat-o atita vreme, i-a mincat ficatii toata tineretea.

nu suntem noi aia sa judecam cum e cu plata.

 

Nu m-ar fi interesat absolut deloc.

ciudat, de ce ?

era mai pura treaba cu altul, nu era tot tradare ??

Editat de YasmiSL
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Truisme, la care se poate gandi oricine. Mda.

Nu ma intere tradarea fata de barba-su, ma intere tradarea fata de mine. Morala si materiala.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×