Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Revenind la subiect, tu ce faci concret pentru a-ti alunga disperarea? In afara de a scrie pe forum, ce ai facut pana acum?

raspunsul ti-l pot da in pv..

 

raspunsul ti-l pot da in pv..

nu-i destul ca sunt criticata? nu mai are rost sa public ( ce fac) ti-am raspuns tie,e deajuns.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felul in care scrii reflecta educatie, more or less. Ajunsi la educatie, vedem ca educatia are o foarte mare legatura cu alegerile tale. Pe scurt si nu in multe cuvinte, ca sa intelegi si tu, e foarte putin probabil ca o femeie educata sa aleaga un tractorist care-i rupe coastele, intre doua reprize de baut Unirea cu baietii. O femeie care e educata, in scoala, acasa, nu o sa se uite niciodata la un Dorel agramat, care o complimenteaza suav, zicand: ce tzatze misto ai fa!(e doar un exemplu)

Da, e vorba si despre mediul in care te dezvolti, e vorba insa si despre scoala, astea au legatura cu alegerile pe care le faci.

Imi cer scuze ca mi-am permis sa fiu nemernic si sa spun, ca tu nu stii sa scrii, cand asta nu are deloc legatura cu faptul ca ai ajuns sa stai in casa cu pantera roz.

Despre situatia ta nu am sfaturi, tu oricum vrei mangaieri pe crestet de la niste straini, pe internet(sa zicem ca n-ar fi gresit). Asa cum ziceam si in alta postare, va potriviti de minune, era practic normal sa va gasiti.

Succes doamna, desigur.

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ai scris gresit, hipotalamus killer, nu hipopotamus. Acolo, in hipotalamus e sediul instinctului care ne-a adus in pragul dezastrului demografic in care se afla planeta.

Editat de Assassimon
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai are rost sa va mai bag in seama comentele : unii dintre voi va credeti foarte educati si cu scoala si in viata de zi cu zi!! STOP

 

Vezi ca ai scris gresit, hipotalamus killer, nu hipopotamus. Acolo, in hipotalamus e sediul instinctului care ne-a adus in pragul dezastrului demografic in care se afla planeta.

si mai vb de altii :crazy: ca nu stiu sa scrie!

 

Zi aici, ai povestit atatea, poti sa o mai spui si pe-asta.

mi-a perit fascinul povestirii <_<

 

Felul in care scrii reflecta educatie, more or less. Ajunsi la educatie, vedem ca educatia are o foarte mare legatura cu alegerile tale. Pe scurt si nu in multe cuvinte, ca sa intelegi si tu, e foarte putin probabil ca o femeie educata sa aleaga un tractorist care-i rupe coastele, intre doua reprize de baut Unirea cu baietii. O femeie care e educata, in scoala, acasa, nu o sa se uite niciodata la un Dorel agramat, care o complimenteaza suav, zicand: ce tzatze misto ai fa!(e doar un exemplu)

Da, e vorba si despre mediul in care te dezvolti, e vorba insa si despre scoala, astea au legatura cu alegerile pe care le faci.

Imi cer scuze ca mi-am permis sa fiu nemernic si sa spun, ca tu nu stii sa scrii, cand asta nu are deloc legatura cu faptul ca ai ajuns sa stai in casa cu pantera roz.

Despre situatia ta nu am sfaturi, tu oricum vrei mangaieri pe crestet de la niste straini, pe internet(sa zicem ca n-ar fi gresit). Asa cum ziceam si in alta postare, va potriviti de minune, era practic normal sa va gasiti.

Succes doamna, desigur.

te crezi mai educat? din educatie nu asi jigni pe altii,fie ca sunt prosti sau analfabeti :ermm:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat timp ai zabovit aici, cerand sfaturi si intelegere din partea noastra, situatia ta din familie s-a schimbat cumva (in bine sau in rau)? Daca simti ca nu te putem ajuta, ce rost mai are sa te certi cu persoane pe care abia le-ai cunoscut? Eu daca n-as avea bun-simt, probabil te-as intreba daca te comporti asa si acasa la tine.

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat timp ai zabovit aici, cerand sfaturi si intelegere din partea noastra, situatia ta din familie s-a schimbat cumva (in bine sau in rau)? Daca simti ca nu te putem ajuta, ce rost mai are sa te certi cu persoane pe care abia le-ai cunoscut? Eu daca n-as avea bun-simt, probabil te-as intreba daca te comporti asa si acasa la tine.

sa stii ca anumite sfaturi le-am luat in considerare: ma refeream la critici,nu la ce-i ce mau sfatuit.

 

Cat timp ai zabovit aici, cerand sfaturi si intelegere din partea noastra, situatia ta din familie s-a schimbat cumva (in bine sau in rau)? Daca simti ca nu te putem ajuta, ce rost mai are sa te certi cu persoane pe care abia le-ai cunoscut? Eu daca n-as avea bun-simt, probabil te-as intreba daca te comporti asa si acasa la tine.

nu ma cert cu nimeni,pur si simplu unii dintre iei mau jignit! nu cred ca eu am jignit pe cineva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sfaturi ai luat in considerare?

Alea care nu te fac pe tine direct responsabila, pentru situatia in care te afli?

Alea nu-s sfaturi, se numeste solidaritate.

Din ce motiv este cineva solidar cu tine, nu prea ma intereseaza, dar TU esti responsabila nu numai pentru tine, ci si pentru copilul tau.

Ai pus bine cratima, felicitari.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×