Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

misto.. esti multitasking (nu e injuratura, e de bine)

ce sa fac si eu,ma ocup in acelsi timp de mai multe sarcini in acelasi timp.. sunt performanta :yahoo:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"sa am o relatie fericita" nu face parte din categoria hobby-uri.

N-o fi făcând, dar părerea mea e că e mult mai inteligentă decât aţi crezut-o voi! :o:

A scris pe forum pentru că era nefericită, iar faptul că nu prea ştie să scrie nu înseamnă că e şi proastă. Ci doar atât: nu prea ştie să scrie. Care e problema? :P

 

Şi eu scriu cu greşeli în germană şi exact la fel mi se întâmplă, ăia chiar mă consideră prost, pe forumurile germane. Da'e problema lor, nu a mea! :P

Editat de harald
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa zic ceva pentru care o sa ard in iad, mai ales ca dispretuiesc manifestarile astea, la fel si tentativele de barbati care sunt fani.

Duduie, ai un fel de a raspunde, de justifica toate picioarele pe care ti le aplica gibonul ala cu care stai.

Amin!

sa fii sanatos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

loc de munca am.. stii ca sa inventat telefoanele cu internet?????? eu am unul,si pot scrie si cand lucrez :o:

 

Dafuq is wrong with you ? Te citezi singura ca sa spui ca ai loc de munca si poti sa scrii de la el ?

 

N-ai urmat niciun tratament pe fond nervos, ti-o fi dat ala niste calmante usoare sau somnifere sau ceva, ala nu e tratament psihiatric, tratament psihiatric se prescrie de catre medic psihiatru, medicii de familie sunt generalisti, aia doar iti dau trimitere daca din explicatiile tale rezulta ca ai putea avea o afectiune mai grava.

 

Si din nou... dafuq is wrong with you ? Eu te-ntreb daca ai ceva ce-ti place sa faci si tu ai chef de luat in gura cu mine pe sistemul "uite, fraiere, ca nu stii" ?

 

Nu scrii corect in limba romana, nu pari preocupata de face ceva si te certi cu lumea p-aici. Ok, poate unii au o exprimare mai taioasa, dar tine minte, nu-i cunosti, ce-ti pasa ce zice un necunoscut pe net ? Sau, cum ziceam, te plictisesti si ai chef de cearta ?

 

Ori ai o problema, faza la care chiar te sfatuiesc si daca incepi sa spui ca te-ai si apucat sa o rezolvi, moral te voi sustine, ori te plictisesti, ai chef de sporovoaiala sau de plans de mila si compasiune ?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×