Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am explicat de ce, ca-s rau intentionat si nesimtit, nu asta sugerai si tu?

 

 

Mesajul meu nu ti se adresa tie in mod special. Daca o sa vreau sa iti spun tie ceva anume, o sa te citez si o sa iti comunic.

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, dar sa stii ca ce ai scris mai devreme, e in genul reportajelor de mare angajament, cu titluri de o schioapa: Din cauza melodiilor lui Marilyn Manson, au fost impuscati copii.

 

 

Poate ai dreptate, cine stie...

 

 

Eu consider ca ce am scris mai sus sunt niste chestii elementare de abordare a persoanelor cu probleme. Ma bazez si pe faptul ca am vazut ca aceste abordari dau rezultate, in timp ce contrarele lor nu dau rezultate. Or fi si exceptii, desigur.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-as uita inca o data la primul post al tau, as spune ca ai descris situatia ca fiind tragica.

Acum o dai la intors.

Cred ca este foarte important sa decizi ce iti doresti. Dupa ce stii/stabilesti asta, va urma si lupta pentru a obtine ce-ti doresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-as uita inca o data la primul post al tau, as spune ca ai descris situatia ca fiind tragica.

Acum o dai la intors.

Cred ca este foarte important sa decizi ce iti doresti. Dupa ce stii/stabilesti asta, va urma si lupta pentru a obtine ce-ti doresti.

ai dreptate,dar nu mam descris bolnava psihica.. si cat de curand vor veni si zile bune..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai zis ca ai urmat un tratament, pentru ca nu erai ok cu nervii, ce diagnostic ti-a pus? Doar nu ti-a dat tratament aiurea, nu?

CURIOSULE :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×