Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Tu mereu intelegi pe dos?

Si la ce am scris eu ai reactionat la fel, ai scris fix invers, fata de ceea ce scrisesem si vroiam sa-ti transmit eu.

hahahahahahahaha..cred ca am inceput de sfarsit de nu mai inteleg..imi cer scuze :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la 31 de ani ai mei

 

wow, da' ai fost vioaie, felicitari, copil de 14 ani la 31.. super, mergeti la discoteca impreuna peste vreo doi ani.

Io zic asa... nu prea stii sa-i alegi, barbatii astia.. Vezi cum defilezi pana te uschesti de la minunatul asta de-l ai acu. Si dupa ce reusesti sa te uschesti, nu te mai arunca in prima p .. aa.. nu te mai muta impreuna cu primul care-ti iese in cale, voiam sa zic. Nu mai da vina pe noroc, ca nu e vorba de asta, in cazul tau, ci de alegerile proaste pe care le faci. Si mai e si vina educatiei pe care ai primit-o, ale carei consecinte sunt ideile pe care le ai acum despre relatii.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nus chiar asa de fraiera!!! sfatul pe care mi la dat e egal cu zero...nu ma cunoaste cum sunt cu adevarat chiar daca am o situazie ceva mai dificila..asa ca nu am sa ma decad la un nivel inferior.

 

Sfatul pe care ti l-am dat, nu l-ai inteles pentru ca am folosit un mod ironic de a ti-l transmite. Am folosit ironia pentru ca orice sfat direct ai primit, nu ai fost multumita, pentru ca ori nu l-ai inteles ori nu a fost pe masura asteptarilor tale.

 

Iar Lucast se referea la mine, nicidecum nu radea de tine.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

wow, da' ai fost vioaie, felicitari, copil de 14 ani la 31.. super, mergeti la discoteca impreuna peste vreo doi ani.

Io zic asa... nu prea stii sa-i alegi, barbatii astia.. Vezi cum defilezi pana te uschesti de la minunatul asta de-l ai acu. Si dupa ce reusesti sa te uschesti, nu te mai arunca in prima p .. aa.. nu te mai muta impreuna cu primul care-ti iese in cale, voiam sa zic. Nu mai da vina pe noroc, ca nu e vorba de asta, in cazul tau, ci de alegerile proaste pe care le faci. Si mai e si vina educatiei pe care ai primit-o, ale carei consecinte sunt ideile pe care le ai acum despre relatii.

din pacate il cunosc de mai mult timp si dupa 2 ani ne am mutat impreuna ..asa ca nu mam aruncat in prima p..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

auzi, si eu am stat cu chirie in Italia si nu mi-a cerut nimeni niciodata trei luni de garantie. O luna (maxim doua) plus chiria pe luna in curs. Mai insista, poti sa si ajungi la o intelegere cu proprietarul, nu e chiar asa negru dracul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am zis eu ca am inceput de sfarsit!!!!! nu le mai inteleg si cred ca imi merge creierul ca la formula 1 de nu mai se concentreaza asupra raspunsurilor voastre :stars:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

auzi, si eu am stat cu chirie in Italia si nu mi-a cerut nimeni niciodata trei luni de garantie. O luna (maxim doua) plus chiria pe luna in curs. Mai insista, poti sa si ajungi la o intelegere cu proprietarul, nu e chiar asa negru dracul.

nu spun ca nu ai stat..depinde si locul unde,pt ca aici cam sunt negri la inima mai ales cand le spui de unde esti..cred ca stii asta :blink:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×