Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce vor barbatii? Stiu ce vor? Daca nu li se ofera lupta/competitie, mai sunt interesati de femeie?

Intrebarea ta n-are nicio noimă. Eu de exemplu, as bea un uischi la ora asta, dar mi-e sila sa ies sa-mi iau.

Intrebarea corecta ar fi *ce vrea acel ndivid?*

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea ta n-are nicio noimă. Eu de exemplu, as bea un uischi la ora asta, dar mi-e sila sa ies sa-mi iau.

Intrebarea corecta ar fi *ce vrea acel ndivid?*

 

 

 

Nu pot sa te contrazic. Dar de cand postez la Dragoste am renuntat la evitarea erorii care consta in generalizarea pripita. Motivele acestei renuntari ma privesc.

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general, in cadrul familiei, barbatul e cantitate neglijabila. Social, politic si, mai ales economic, nu. Dar nu e ok asa.

E un trend. O sa moara cam atunci cand toti barbatii or sa-si ia jucariile si or sa plece acasa, ca de manevra se prind si ei mai devreme sau mai tarziu. De ce crezi ca-s atatea plangeri legate de "ai dracu nenorociti indiferenti" ? :P

 

Da, simt. Dar, de regula, am nevoie de cineva care sa imi traduca pe `stiu`, `gandesc` in `simt`. Multumesc.

Sa cresti mare :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce vor barbatii? Stiu ce vor? Daca nu li se ofera lupta/competitie, mai sunt interesati de femeie?

 

Adica ce vor pe plan sexual, inafara de mancare buna, casa curata, femeie cu bani multi si frumoasa, educata, manierata, etc., ... fantezii in pat sau pe alta suprafata ...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E un trend. O sa moara cam atunci cand toti barbatii or sa-si ia jucariile si or sa plece acasa, ca de manevra se prind si ei mai devreme sau mai tarziu. De ce crezi ca-s atatea plangeri legate de "ai dracu nenorociti indiferenti" ? blum.gif

 

 

 

 

Hai sa fim corecti. E un obicei de pe vremea cand femeile aveau grija de ditamai gospadaria si de o droaie de copii. Nu mai invoc cazurile in care pe langa astea munceau si cot la cot cu barbatii.

 

 

Mentalitatile se schimba mai greu decat starile de fapt. Adica e nevoie de timp ca mentalitatea sa se alinieze la noua stare de lucruri.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica ce vor pe plan sexual, inafara de mancare buna, casa curata, femeie cu bani multi si frumoasa, educata, manierata, etc., ... fantezii in pat sau pe alta suprafata ...

 

 

Sa presupunem ca toate aceste criterii sunt satisfacute, dar domnul e nesatisfacut. Oare ce ii lipseste?

 

 

Editat de Robinne
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa presupunem ca toate aceste criterii sunt satisfacute, dar domnul e nesatisfacut. Oare ce ii lipseste?

Daca-mi spui de ce vrei sa afli asta, pot sa dau un raspuns satisfacator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca-mi spui de ce vrei sa afli asta, pot sa dau un raspuns satisfacator.

 

 

Vreau sa inteleg de ce se mira femeile ca Jennifer Lopez, sexy, bogata, frumoasa etc., a fost parasita.

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa inteleg de ce se mira femeile ca Jennifer Lopez, sexy, bogata, frumoasa etc., a fost parasita.

Pentru ca ala care a fost cu ea s-a saturat de ea. Nu s-au mai potrivit. Poate nu s-au potrivit de fapt niciodata, ci doar au avut chef sa si-o traga si li s-a parut ca le sta bine impreuna. Mie J.Lo mi se pare ca are fundul mare. Prea mare.

De ce s-a saturat ? O fi avut ea vreun comportament infect, incompatibil cu comportamentul tipului.

Cum sa fie comportamentul uneia ca sa nu se sature unul de ea ? Habar n-am, nu exista retete, depinde de la caz lacaz, iar definitoriu e sa fii omul potrivit la momentul potrivit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×