Sari la conținut
Forum Roportal
Diana39

Sa il uit?:|

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am cunoscut un baiat cu un an mai mic decat mine in scoala...mi se parea dragut..si nu credeam vreodata ca voi sta cu el. A bagat idu` meu in lista si am inceput sa vorbim cam 2 saptamani..ma ducea merau acasa dupa ce ieseam de la scoala ..statea cu minea.pana intr`o zi cand m`a intrebat daca vreau sa stau cu el si eu bineinteles i`am zis da . Am stat cu el 3 saptamani.si am observat ca se cam racise fata de mine..era indiferent nu mai iesam pe afara doar la scoala ne vedeam ..Si intr`o zi o fata din scoala mi`a zis ca mai sta cu inca 2 fete..(nu era adevarat) ,dar eu am crezut`o si nu am mai stat cu el. Acum 2 seri a vrut sa`mi spuna ceva dar nu a mai continuat s`a ferit..iar acum sta cu o alta fata ..Eu chiar am inceput sa tin la el. nu stiu ce sa fac ..sa incerc sa ma apropii mai mult de el sau sa`l uit.?:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de acelasi baiat din mesajul de mai jos?

 

Prima data cand l'am cunoscut a fost acum cateva luni la scoala.Prima oara nu m isa parut dragut...dar apoi a inceput sa imi placa.Iar prietenele mele au vb cu el....:-j dar nu l'au intebat direct:)...l'au int asa doaR:) si...peste cateva zile ma intrebat:-j.SI i'am zis nu stiu.....El a inteles ca am zis nu direct si apoi nu a mai vrut.Acum eu vreau si el nu mai vreea.X( Nu stiu de ce.....e prea orgolios...nu cred ca i'au zis prea multe fete nu :)?.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunteţi 2 persoane diferite care postaţi sub numele de Diana39?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca fata e genul care se amorezeaza repede....daca e vorba de 2 baieti diferiti.....draguta diana,ce vroiai sa te conduca vesnic acasa,mai diversifica si el....experimenteaza.....nu te mai aprinde asa repede de orice baiat ce-ti intra in lista de mess

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Red, n-ai inteles nimic. :spiteful: E un singur baiat, dar ea are personalitate multipla.

Si posteaza ambele pe acelasi cont. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NUUUU:-J......prima data a facut prietena mea contul asta.....si a postat ea.......si azi am vrut sa fac si eu....si nu am mai facut alt cont am scris pe acelasi.....suntem persoane diferite.....baietii diferiti.....

 

intelegeti acum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×