Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Viata frumoasa a femeilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu n-ai observat ca au inceput barbatii sa umble dezbracati si rasi pe picioare in ultimii ani, si cu freze cap de topor si alte gayosenii ? De ce crezi ca se-ntampla asta ? :tease:

Da, si femeile sunt atrase de chestia asta. Cum comentezi treaba asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Darianna:

Pai nasol ar fi sa te intereseze, dar si mai nasol sa te lase rece. Asa-s si eu acum...nu voiesc sa sar in curtea altcuiva, dar un ochi tot mai arunc. Acu' tu sa spui ca gresesc in ce te priveste, ok?...asa-i procedura.

 

Pai eu nu vad diferenta intre a nu ma interesa si a ma lasa rece, mi se pare acelasi lucru. Nu stiu daca gresesti in ceea ce ma priveste, ca nu am inteles ce ai vrut sa spui.

 

Eu am o intrebare pentru fetele sincere din acest forum (toate, cred ca mi se pare):

Ce simte o fata atunci cand e refuzata de un barbat. Dar sincer...

 

Mie nu mi s-a intamplat sa fiu refuzata, dar mi s-a intamplat sa se lase greu. Si vorba Melissei, iti turezi motoarele la maxim si tot cedeaza. :D

 

Stiu cum face o femeie refuzata.

 

Si p'asta o stii?! :lol:

 

Tu n-ai observat ca au inceput barbatii sa umble dezbracati si rasi pe picioare in ultimii ani, si cu freze cap de topor si alte gayosenii ? De ce crezi ca se-ntampla asta ? :tease:

 

De ce?

 

Da, si femeile sunt atrase de chestia asta. Cum comentezi treaba asta?

 

de ce, de barbati rasi pe picioare, cu freze de nu stiu care?! :lol: Noi vorbim despre femei acum sau despre pustoaice? Ca eu nu stiu nici o femeie de varsta mea, care sa fie atrasa de barbati fara par pe picioare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile nu fac propuneri ca stiu ca se baga singuri barbatii-n seama.

 

Fac si femeile propuneri, doar ca modul lor de a propune este diferit de cel al barbatilor.

 

Pai ori vrem barbati ori papitoi?

 

Asta este intradevar o mare problema a unora, adica, unii se cred barbati dar nu-si dau seama ca prin comportament si atitudine sunt de fapt niste papitoi, apoi au pretentia ca femeile sa stea intinse pe sapte randuri in fata lor ;)

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, azi, la naiba...........am primit o propunere. Am refuzat. :tease: Da` faza simpatica ca eram intr-atat de sleampa incat eu insami nu as fi facut sex cu mine. Si nu era un urat,da` abordarea asa.....out of za blue....in fine.

 

Apoi cred ca una singura persoana ma refuza, asta dupa ce am refuzat eu prima sa ma dragalesc cu el. Da` cred ca se simti ranit adanc in machosenia sa. Eu am facut urat.

Da` foarte rar s-ar implanta sa faci avansuri asa full la unul si sa zica ohhh helll, nuuuuuuu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer n-am dat importanta parului de pe picioare desi eu sunt total anti par si citindu-va ma gandesc, oare parul defineste un barbat ?..si daca-i iarna.....si cum sa fac, ia ridica mah pantalonii sa vad daca simt ca ma atragi?..eu cred ca ne impiedicam de tuleie... ;)

 

in ce priveste refuzul..am stiut inainte intotdeauna daca terenul e arid si am stat in banca mea insa o singura data m-am ofticat ca asa teren se aseza in fata ...am zis un fu*k si m-am conformat..

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma compar cu Ilie Nastase care a avut peste 1000 de femei :lol:

 

din astea ca Sfat???

 

Dar nu pot spune ca nu ma simt bine cand eu va spun si voi va faceti ca ploua. Avem si noi un sentiment asa de amuzament, cand vedem cum vreti sa ne trimiteti cu gandul prin aratura, desi drumu-i lin ca-n palma si luminat ca-n stadion.

 

Si atunci folosesti al 5-lea element din tine, forta/puterea??? intr-un loc mai intunecat.

 

Eu am o intrebare pentru fetele sinceredin acest forum (toate, cred ca mi se pare):

Ce simte o fata atunci cand e refuzata de un barbat. Dar sincer...

 

Eu n-o sa stiu niciodata ce inseamna asta ... sa fi refuzata?!?!?!?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Iniţiatorule, legat de ce am discutat ieri cu tine pe PM, nu mai asculta de cei care spun că eşti diferit, ciudat, crescut departe de societate sau că trebuie să-ţi dezvolţi personalitatea. :lol:

Tu trebuie să-ţi schimbi look-ul, să pari mai cool, şi atitudinea.Cu romantismul sau cu inteligenţa nu inspiri nicio sexualitate femeilor. Trebuie să ai un comportament mai masculin, să fii mai înfipt.

 

În realitate, bărbaţii şi femeile se cuplează folosind ca şi criteriu de selecţie o combinaţie între look şi atitudine. (când nu există la mijloc vreun interes material sau te miri ce cauze psihologice)

Că mai sar câte unii să aducă fuguţa în discuţie personalitatea, inteligenţa, cultura, astea sunt doar fiţe de buftea.Majoritatea oamenilor sănătoşi la cap pot oferi dragoste,complimente, gesturi frumoase, deci, din acest punct de vedere, oamenii se aseamănă între ei. Doar look-ul şi atitudinea îi diferenţiează foarte mult. Din acest punct de vedere nu găseşti doi oameni la fel.

 

Alesul sau aleasa, reprezintă în primul rând o persoană cel puţin eligibilă dpdv fizic şi cu o atitudine care exprimă sexualitate, masculinitate sau feminitate, după caz.Când nu transmiţi sexualitate, asta înseamnă că nu te-ai maturizat,că mai degrabă eşti copil, că nu eşti apt de reproducere şi supravieţuire.

 

Nu neapărat mediul în care ai trăit a cauzat insuccesul tău la femei, şi spun asta gândindu-mă la faptul că deşi sora ta a trăit în acelaşi mediu cu tine, ea s-a dezvoltat normal şi a avut parte de relaţii serioase.

Mai multe nu ştiu ce să-ţi mai zic, cred că ai înţeles tu mesajul meu. :)

Editat de Chistornete
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, genul de femeie care injura, ameninta, domina

 

dupa ce l-a batut bine, i-a golit contul bancar si precis a si furat din casa. Daca scapa cu viata Ilie, se va considera norocos!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×