Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Viata frumoasa a femeilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am vazut ce si cum, nu mai imi trebuie. Ori gasesc o fata calumea sa ma impresioneze, ori altfel nu ma implic.

 

Esti prea extremist in modul de a vedea lucrurile. Asa se procedeaza doar atunci cand vrei sa te insori si ai norocul sa nu dai in orbul gainilor, adica sa intri in saptamana chioara si sa iei ce-ti iese in cale ;) In rest, cauta sa iei dintr-o relatie doar ce este bun, ce-i rau lasa si altora care n-au nimic :o:

 

Exista multe fete bune si baieti buni, dar de multe ori n-au norocul sa se intalneasca intre ei, fiecare gasindu-si ca parteneri doar hahalere decorative si care la trei pasi ar insela de cel putin doua ori.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Salvie:

mai gandeste-te..era sa zic ca ti-as baga scula aia pe gat ..asa in trecere... ca sa simti gustul daca tot o bagi pe gat fortat...da-mi esti simpatic si nu zic :flowers:
Nu practic chestii d'alea. E la latitudinea ei, ce si cat, dar io n-am avut noroace d'astea in viata.

Tu ce mai zici despre viata ta frumoasa de femeie si mai.

Editat de InPing

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Salvie:Nu practic chestii d'alea. E la latitudinea ei, ce si cat, dar io n-am avut noroace d'astea in viata.

Tu ce mai zici despre viata ta frumoasa de femeie si mai.

nu conteaza ca nu practici, noi iti indesam cat cuprinde, nu toti fac la fel?..altfel de unde ai sti tu ce preferinta de barbat am eu pentru ca nu am vazut sa scrii cu axceptia salviei care iubeste cheliosii si burtosii si etc.

Viata mea e....iti voi spune in episodul urmator, acum m-am plictisit ;)

 

Editat de Salvie
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, indeasa doar cei care au ce indesa ;) ceilalti... prietenii stiu de ce :rot:

taci ma, la ce sunt buni prietenii? :rot: sa ne faca viata frumoasa si linistita...

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu conteaza ca nu practici, noi iti indesam cat cuprinde, nu toti fac la fel?..altfel de unde ai sti tu ce preferinta de barbat am eu pentru ca nu am vazut sa scrii cu axceptia salviei care iubeste cheliosii si burtosii si etc.

Viata mea e....iti voi spune in episodul urmator, acum m-am plictisit ;)

 

Deci, zi iute ce-ai fumat. E strong.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ha? :blink: ce stii tu... :gum:

 

Ca viata ta-i frumoasa, nu ca a noastra.

Ne zbatem mereu in refuzuri si propuneri da sex ,ioc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca viata ta-i frumoasa, nu ca a noastra.

Ne zbatem mereu in refuzuri si propuneri da sex ,ioc.

si te oftici? :roll:

 

viata mea e magnifica de fapt daca ma gandesc bine si a ta este fiindca se spune ca viata este o curva si ti-o trage cand nu te astepti, deci ai sex destul :rot:

 

well,well,well...

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×