Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Viata frumoasa a femeilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dupa ce l-a batut bine, i-a golit contul bancar si precis a si furat din casa. Daca scapa cu viata Ilie, se va considera norocos!!!

No lasa ca Nastase nu-i asa prost precum pare. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Iniţiatorule

Topicul nu e despre mine si nici nu l-am deschis pentru ca as avea probleme cu femeile. E doar pentru a discuta acest aspect, ca ele primesc mult mai multe oferte decat baietii. Chiar si un baiat care arata bine nu primeste atatea oferte cate primeste o fata urata. Cat despre mine, daca as vrea o relatie, mi-as face. Dar momentan nu mai simt nevoia. Am vazut ce si cum, nu mai imi trebuie. Ori gasesc o fata calumea sa ma impresioneze, ori altfel nu ma implic. Relatii pasagere nu vreau. Poate o sa incerc niste aventuri, dar acum nici de asa ceva nu am chef.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ele primesc mult mai multe oferte decat baietii. Chiar si un baiat care arata bine nu primeste atatea oferte cate primeste o fata urata.

Bine, dar nu văd ce relevanţă ar avea asta pentru tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al Micu':

ce va faceati voi fara noi, barbatii :roll:

 

Trebuiau sa ne inventeze.Da-ti seama cum am fi iesit...Pun pariu ca trebuia sa fim sensibili la orice lacrima de-a lor, frumosi toti precum Adonis, chelie aveau doar razvratitii si de scula nu mai zic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al Micu':

 

Trebuiau sa ne inventeze.Da-ti seama cum am fi iesit...Pun pariu ca trebuia sa fim sensibili la orice lacrima de-a lor, frumosi toti precum Adonis, chelie aveau doar razvratitii si de scula nu mai zic...

mai gandeste-te..era sa zic ca ti-as baga scula aia pe gat ..asa in trecere... ca sa simti gustul daca tot o bagi pe gat fortat...da-mi esti simpatic si nu zic :flowers:

Editat de Salvie
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In rest, cauta sa iei dintr-o relatie doar ce este bun, ce-i rau lasa si altora care n-au nimic

Partea asta imi place. Si cu restul sunt de acord.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×