Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

De ce va este greu sa va exprimati bunatatea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bunatatea este o formă de manifestare a dragostei. De aceea copiii (sau mai ales copiii) pot fi exemple de bunătate pentru noi toti!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apropo topicul asta e deschis prea tarziu . trebuia mai demult . de ce lucrurile bune vin cand nu mai au valoarea aia mare de a fi apreciate? te-ai trezit si tu Nemo dupa ce m-am purificat prin rautatea altora :lol:

Editat de Ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi? Asta naste aversiune! Atitudinea ta superioara. Faptul ca tu te crezi deasupra tuturor de pe acest forum ( si nu numai de pe forum), la o distanta de km lumina de noi si relationezi in consecinta. In mintea ta, toti suntem niste creaturi mai mult sau mai putin demne de dispretul tau.

 

Cum ? Exista cineva mai superior ca mine ? 8)

 

Si ce facem atunci ? Ne lasam stapaniti de instincte doar pentru a fi autentici ? Ne omoram intre noi pentru ca altfel am fi falsi daca ne abtinem ?

 

De ce, te deranjeaza ? :huh:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi? Asta naste aversiune! Atitudinea ta superioara. Faptul ca tu te crezi deasupra tuturor de pe acest forum ( si nu numai de pe forum), la o distanta de km lumina de noi si relationezi in consecinta. In mintea ta, toti suntem niste creaturi mai mult sau mai putin demne de dispretul tau.

Exista cineva pe acest forum, pe care il admiri sincer? ( nu te eforta sa-mi dai vreun nume, oricum nu te cred)

 

 

Admir sincer pe InPing, Ea, Emme, Alexandra, Lupini, Rose`s, Salvie, Ospiciu, Soul Destroyer, si inca niste cativa, acum ma tem ca pe multi i-am uitat la repezeala si se vor supara.

 

Te rog sa ii intrebi tu acum de ce ei nu simt ca as avea "o distanta de km lumina" fata de ei, in schimb tu simti, si chiar te erijezi in purtatoarea de cuvant a tuturor userilor.

 

apropo topicul asta e deschis prea tarziu . trebuia mai demult . de ce lucrurile bune vin cand nu mai au valoarea aia mare de a fi apreciate? te-ai trezit si tu Nemo dupa ce m-am purificat prin rautatea altora :lol:

 

Ea, iti poti analiza limbajul de mai sus, ca sa iti identifici biasarile?

Editat de Nemo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce esti asa de sigura de asta?

Daca a fost amicitie si ai negat-o?

 

interactiunea noastra: sfat profesional pe traume. cand ai vrut sa fie amicitie ai vrut sa ma bag intre tine si conflictele tale... remember? si am ramas neutra

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa ii intrebi tu acum pe ei de ce ei nu simt ca eu as avea fata de ei "o distanta de km lumina" fata de ei.

Pentru ca ling(i) usesti foarte bine.

Limbuta aspra :lol:

Editat de Pharrell24
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Admir sincer pe InPing, Ea, Emme, Alexandra, Lupini, Rose`s, Salvie, Ospiciu, Soul Destroyer, si inca niste cativa, acum ma tem ca unii se vor simti uitati si se vor supara.

 

Te rog sa ii intrebi tu acum de ce ei nu simt ca as avea fata de ei "o distanta de km lumina" fata de ei, in schimb tu simti, si chiar te erijezi in purtatoarea de cuvant a tuturor userilor.

 

 

 

Ea, iti poti analiza limbajul de mai sus, ca sa iti identifici biasarile?

 

deci eu am curs.. mor cu voi aici :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: dar revin diseara. sa va jucati frumos pana ma intorc

 

promiteti? un topic fain. nu am biasari acum.

Editat de Ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe tine te voi crede cand vei SIMTI ca acesti OAMENI au un suflet MINUNAT!

Toti haterii care ma flegmeaza au un suflet minunat, numai eu nu am un suflet minunat, pentru ca eu ma cred superior tie, asa-i?

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Admir sincer pe InPing, Ea, Emme, Alexandra, Lupini, Rose`s, Salvie, Ospiciu, Soul Destroyer,

Nu cred.

 

Te rog sa ii intrebi tu acum de ce ei nu simt ca as avea fata de ei "o distanta de km lumina" fata de ei,

Tare le mai jignesti inteligenta.. :doh:

 

chiar te erijezi in purtatoarea de cuvant a tuturor userilor.

La ce inteligenta sclipitoare ai, nu ma gandeam ca trebuie sa specific la fiecare mesaj, ca ceea ce spun e DOAR PAREREA MEA!

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×