Sari la conținut
Forum Roportal
fire

o intrebare de curiozitate ....

Postări Recomandate

oca aici poate am loc sa pun intrebarea... :blinca: :blinca: :blinca:

deci din momentul din care eu am "intrat" pe forum mereu m-am intrebat:

oare citi din cei...3000 ??? utilizatori participa la "discutii" in mod constant....cam poti "vedea the usual suspects" in majoritatea temelor de discutie.....dar ce se intimpla cu ceilalti 2900. cu ce scop au intrat pe forum .? doar citeva intrebari.....hey roportal ce crezi de prima mea intrebare?... poate fi un numar concret de "utilizatori constanti"... doar curiozitate ....poate si altii sint curiosi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am citit toate paginile dar mi sa-a parut foarte interesanta ideea lui dorinind cred..... de a "sterge" automat membrii care nu au vizitat ori avut nimic de spus in termenul de 90 de zile.... crezi ca se poate pune la vot ??? cred ca si cu conturile de e-mail este la fel, poate o luna mai degraba....hotmail. yahoo... etc. etc....

Editat de fire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu vad cu ce ne-ar incomoda utilizatorii inactivi. :cat: Am observat ca sunt unii care se reintorc dupa o perioada de timp. De ce sa le stergem conturile? atata timp cat inca nu este necesar? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am vrut sa creez impresia ca ma incomodeaza, ca doar nu-i tin in spinare.....doar ma gindeam cum ar fi daca au participa mai multi in discutii.....poate ca "cercul" de utilizatori constanti ( cel putin 1 data pe saptamina...sa zicem) nu ar mai da impresia unei "cunoastere mai indeaproape" nu vreau sa spun ca este ceva rau....doar o constatare.... sper ca nu v-am aiurit de tot....cu comentariile mele.... :o :o :o :o :roll: :cat: :- ::): :;): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"sterge" automat membrii care nu au vizitat ori avut nimic de spus in termenul de 90 de zile.... crezi ca se poate pune la vot ???

Asta nu deranjeaza pe nimeni cred :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×