Sari la conținut
Forum Roportal
Allexandrra

Nu raspund decat daca vreau

Postări Recomandate

Buna sa-ti fie inima, amazoano!

 

 

Cam greu in lumea asta.

 

Citesc Trei pe doua biciclete, ca sa ma aflu in treaba, ca nu am niciun chef de activitati intelectuale in perioada asta. A inceput sa ma intereseze ciclismul.

Iar asa, in treacat, mi-a revenit o veche obsesie: metode de prindere a mincinosilor prin analiza propozitiilor emise. Dar cand si cand imi mai zboara gandul la aceasta chestiune. Vreau sa ajung neaparat cateva zile la munte cat de curand.

 

Tu ai mai descoperit ceva nou?

 

 

 

 

 

 

Multumesc frumos! :)

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Jerome k. Jerome este unul din autorii mei preferati. I-am citit toate cartile traduse in romana, si chiar le-am recitit, insa singura sa carte care mi s-a parut fada a fost "Arta de a nu scrie un roman", care cred ca e lipsita de inspiratie si nu merita publicata.

 

Ciclism in mijlocul naturii, si eu cu fratele meu practicam, mergem cativa zeci de kilometri, insa ai nevoie de o bicicleta zdravana, altfel te obosesti inutil.

 

Nu am mai descoperit nou mare lucru in afara de quilling.

A, si am descoperit ratiunile pentru care oamenii actioneaza, si care este scopul pentru care a fost creata aceasta lume.

Dar astea sunt fleacuri, pe langa quilling.

 

Pt tine:

Editat de Nemo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, si am descoperit ratiunile pentru care oamenii actioneaza, si care este scopul pentru care a fost creata aceasta lume.

Dar astea sunt fleacuri, pe langa quilling.

 

:rot:

 

Thanks, bro`!

 

Nu pot sa vad clipul. Poti sa pui un link, te rog?

Editat de Allexandrra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, inca mai visez sa devin trilionar in dolari darussalmezi si oricum nu-mi va mai pasa de asa ceva. Sau, poate doar am nevoie de cineva sa ma minta frumos.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×