Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

daa, dar chestie e ca eu caut versiunuile originale care ar putea fi de prin anii 60.. asa as fi putut gasi multe coveruri probabil, dar vreau original.:o: ms oricum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa stiu si eu dak se poate...sa imi spuneti qm se numeste ultimul dans de la "dansez pentru tine" al elenei gheorghe si al lui cornel ogrean. este un vals vienez kre imi place moolt. dak vreti... intrati pe http://www.protv.ro/dansez-pentru-tine/ la ultimul dans al lor. plz ajutatzi un sufletel mik.(nush cat timp vor mai fi imagini pe net de la dansez pt tine aja k uitati-va rpd)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa stiu si eu dak se poate...sa imi spuneti qm se numeste ultimul dans de la "dansez pentru tine" al elenei gheorghe si al lui cornel ogrean. este un vals vienez kre imi place moolt. dak vreti... intrati pe http://www.protv.ro/dansez-pentru-tine/ la ultimul dans al lor. plz ajutatzi un sufletel mik.(nush cat timp vor mai fi imagini pe net de la dansez pt tine aja k uitati-va rpd)

 

 

 

melodie se numeste "once upon a december" si este din coloana sonora a filmului de animatie "anastacia". exista versiunea "cantata" de personaj, si cea scoasa ca single de aaliyah.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps: te rog sa nu mai scrii cu sh, tz, k. multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
re!!!

 

 

am si eu o obsesie veche: caut melodia cantata la emisiunea Lectii Particulare cu Cristian Andrei prin 1997-1998 parca. Ceva cu luna ..(quando sei enamoranda de la luna ....)

 

ms

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveti cumva idee cum se numeste piesa de pe promo-ul de asta-vara de la emisiunea lu' Dj Wanda, Euforia Midnight Sun Tour? E o piesa orientala...10x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu o piesa in genul celor cantate de sean paul sau socca boys dar nu am retinut decat cateva versuri : "lift your leg up... lift your leg up"... iar apoi urla cineva "sexy"

sper ca a fost de ajuns ca sa isi dea cineva seama despre ce melodie e vorba... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×