Sari la conținut
Forum Roportal
Hypatia

Actori talentati care joaca ..prost

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu intentionez sa supar fanii unor actori buni,dar...cred ca subiectul poate fi interesant.

Instinctul nu m-a inselat,o actrita foarte laudata si iubita este Natalie Portman...hotarata ,interesanta,dar fara sclipirea aceea de geniu.Ceea ce detest la un actor bun(o scriu cu resemnare si tristete) sunt momentele acelea penibile cand se vede ca joaca ,ca interpreteaza,ca nu e parte din film,ca rolul nu ii intra la suflet.Nu vi s-a intamplat sa priviti un actor sau actrita cu reale calitati(desi e posibil ca persoana si ca artist sa fie...mediocru) cu ambitie si un acel ceva,si sa ramaneti nemultumiti vazand fazele care cereau sensibilitate sau mai multa determinare si sa vedeti pur si simplul jocul actoricesc,care ar trebui sa fie tabu si sa nu va bucurati de film,de poveste?

 

Natalie Portman"Was listed as a potential nominee for the 2008 Razzies for Worst Actress, for her performances in Goya's Ghosts (2006) and Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007). She didn't make the final ballot."

 

Am urmarit aceste doua filme aseara si mi-a parut rau pentru Javier Bardem,pentru Dustin Hoffman ca tanara actrita(supraevaluata cred) nu reusea sa intre in rol(niste roluri ofertante si importante).Ce credeti?

Editat de magaruldeaur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D De ce?In care film ti-a displacut?

In nici un film din care am vazut cu el nu mi-a placut. Poate doar un pic in "Fight club". Da` nici acolo nu mi-a placut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun topicul, numai ca e destul de sinuos.

 

Mel Gibson in What Women Want.

Extraordinar de penibil imho.

Gibson forteaza cam mult,mai ales cand produce si regizeaza filme..

 

+Nicholas Cage in "Ghost rider" si Jim Carrey in"The number 23".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gibson forteaza cam mult,mai ales cand produce si regizeaza filme..

 

+Nicholas Cage in "Ghost rider" si Jim Carrey in"The number 23".

 

E nepotul lui Coppola. Asta nu-mi iese din minte de cate ori il vad...deh...deformatie mioritica. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gibson forteaza cam mult,mai ales cand produce si regizeaza filme..

Mdea, fereasca sfintii apostoli sa nu venerezi Braveheart sau mai stiu eu ce overflow de sange ricosat violent in obiectivul camerei ca te margineaza imediat cinefilii.

Melica Gibson epateaza prin violenta excesiva.

 

E nepotul lui Coppola. Asta nu-mi iese din minte de cate ori il vad...deh...deformatie mioritica. :D

Am uitat cu cine se inrudea si am mai intrebat si eu in stanga si dreapta al cui nepot e purtatorul de implant de par dar se pare ca nu prea se cunoaste legatura lui Nick cu FFC.

 

 

Candva mi se parea sexy si talentata.Acum mi se pare ridicola,nu poate vorbi bine,pentru ca buza operata estetic o incurca...Arata mai batrana decat e si nu mai e ce-a fost:(

Nicole Kidman:

Hm.

Cred ca rolurile in care isi pune in evidenta trasaturile de irlandeza (parca?) ii vin bine.

 

nu mai stiu cum il cheama dar e rolu principal in pirati din caraibe si am mai vazut filme cu el si toate bune

Uiti numele lui Johnny Depp dar iti permiti sa iti dai cu parerea despre cine joaca bine si cine nu?

Iesi afara.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mdea, fereasca sfintii apostoli sa nu venerezi Braveheart sau mai stiu eu ce overflow de sange ricosat violent in obiectivul camerei ca te margineaza imediat cinefilii.

Melica Gibson epateaza prin violenta excesiva.

 

 

Am uitat cu cine se inrudea si am mai intrebat si eu in stanga si dreapta al cui nepot e purtatorul de implant de par dar se pare ca nu prea se cunoaste legatura lui Nick cu FFC.

 

 

 

Hm.

Cred ca rolurile in care isi pune in evidenta trasaturile de irlandeza (parca?) ii vin bine.

 

 

Uiti numele lui Johnny Depp dar iti permiti sa iti dai cu pararea despre cine joaca bine si cine nu?

Iesi afara.

Mel Gibson,culmea,a recunoscut ca e antisemit,si cam ca Basescu plangea pe urma...ca sa-si poata promova filmele...

Nicole,e mare pacat,mi-a placut in Moulin Rouge,Orele..Acum talentul ii scapa printre degete...vezi "The golden compass","Hair spray" si alte filmulete de-astea... nu are simtul ridicolului.E nascuta in Hawaii si crescuta in Australia :D

Ca si George Clooney,zau ca mi-as parasi iubita daca si-ar face operatii hidoase la fata,bust,etc...Mai bine cum a lasat-o Dumnezeu.

Johnny Depp rulz.E ok.

 

Nu exista actor sau actrita la Holywood care sa fie neoperat...Unul macar..

 

http://awfulplasticsurgery.com/archives/001047.html

 

 

 

Despre actorii romani ce spuneti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×