Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

holla ppl! uhm..e un mix..cred ca'l stiti.. dj mirel - best house summer party mix 1..si..mel aia de la inceput..:doh: super tare.stie cineva daca e mai lunga si daca se gaseste separat de mixuletzu' asta? :doh:/

:kiss:

 

ok..smileurile de pe mess n'au aceeasi semnificatie si aici:))...si s'au incurcat..uhm..anyway..cine stie de mel aia..rog frumos de tot.Ms!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am ascultat o melodie la radio 21 si nu stiu cum o cheama. Am retinut cateva cuvinte din melodie:

Say goodbye...every night...

When I feel your body baby....

I wanna see you cryin...

It s not too late...

Mi se pare ca in melodie se aude un saxofon (zic eu).

 

Dax - Say Goodbye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu multa placere.

caut si eu o melodie pe care am auzit-o mai demult dar nu stiu decat versurile: to the left, to the right, to the right cause this is right.(asta spun niste tipi) si apoi urmeaza niste fete care spun: hey mister..let me be your fantasy! e ceva in genul soca boys.

 

 

Nu stiu sigur dar nu cumva este melodia de la Simplu - Mr. Originality? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..am si eu o problema.. am scris ieri un mesaj si azi, knd m-am uitat sa vad dak nu mi-a raspuns cineva, nu l-am mai vazut... Nu e vb k sunt chioara.. :suicide:) .. e vb k eu una nu il gasesc.. de ce..?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in fine.. ceea c vreau eu sa aflu este melodia d la o noua reclama aparauta la o cocolata. Nu stiu exact c ciocolata (cred k e kandia..dar nu stiu exact..) iar reclama este cu o tipa care topeste tot c atinge si parca se lasa p un pat si tot asa ..multe kestii topite.. Nu mai stiu exact reclama dar imi place mult melodia si as vrea sa stiu cine o canta si cum se numeste. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..tot euu.. ;)) .. Nu mai e nev d ajutor, mi-an gasit si postul si am gasit si melodia :friends:

Totusi mai am o intrebare.. melodia aceasta "shivaree - goodnight moon" din reclama de la kandia.. a mai fost cumva in alta reclama? imi este foarte cunoscuta si nu stiu de unde..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..tot euu.. :P) .. Nu mai e nev d ajutor, mi-an gasit si postul si am gasit si melodia :P

Totusi mai am o intrebare.. melodia aceasta "shivaree - goodnight moon" din reclama de la kandia.. a mai fost cumva in alta reclama? imi este foarte cunoscuta si nu stiu de unde..

 

cred ca cei de la stigma aveau ceva asemanator

 

Nu stiu sigur dar nu cumva este melodia de la Simplu - Mr. Originality? :cheer:

 

multumesc frumos... aceasta este :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×