Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce sa faci? Nu stiu.

Ceea ce stiu este ca nu ar merita sa distrugi 8 ani de casatorie. Se cam aplica nu da vrabia din mana pentru cioara de pe gard.

On the other hand, cat ar fi de greu si umilitor pentru o fumeie, cauta sa-l mai dezgheti pe mosul tau. Un paharel de ceva, o excursie, o campare, o fi avand o pasiune, incearca sa te implici in asta. Construieste o relatie cu sotul tau.

Sotul are doar probleme de fertilitate sau si de erectie?

Amantul este insurat?

Daca da, ar divorta el pentru tine?

 

 

Desigur , Sa distruga inca vreo patruzeci stiind cu el , si sa devina si cirpa daca se poate pentru sotul drag ca ´´ sa construiasca´´ o relatie , Ca doar sa mai creasca un pic lista cuplurilor nefericite ca nu ajunge cit e de lunga . :doh:

Editat de Prostanacul
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai retineam, am citit aseara...

In fine, eu cred ca un barbat de 46 de ani poate fi plictisitor pentru o femeie de 28 de ani, insa ea si l-a ales.

Editat de Lucast

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pot sa joace remmy impreuna

sau canasta, nu-i asa ???

de ce trebuia sa il insele ?! cand erau atatea activitati interesante

uite utilitatea sex-shoppurilor : isi lua o jucarie si gata rezolva problema

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Prostanacul, dar ce promovezi tu pe aici chiar crezi ca se poate ? Nu cumva aia 90% (de care zici tu ca formeaza cupluri incompatibile) ar ramane singuri daca nu ar intra in astfel de relatii ? Nu cumva nu exista nimeni cu care sa nu faca niciun compromis ? Si atunci ce facem ? Nu mai formam familii pentru ca alergam dupa relatii ideale ?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Prostanacul, dar ce promovezi tu pe aici chiar crezi ca se poate ? Nu cumva aia 90% (de care zici tu ca formeaza cupluri incompatibile) ar ramane singuri daca nu ar intra in astfel de relatii ? Nu cumva nu exista nimeni cu care sa nu faca niciun compromis ? Si atunci ce facem ? Nu mai formam familii pentru ca alergam dupa relatii ideale ?

 

Normal ca se poate DACA toti SUNTEM SINCERI de la inceput . Dar 90 la suta din cupluri sunt formate pe minciuni impuse de societate ca

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fluturas, de ce te comporti de parca as apara-o?

Eu nu zic nici ca a facut bine, dar nici ca a facut rau.

Prefer sa nu judec deloc.

Editat de Lucast

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lucrurile au importanta pe care le-o dam.

 

bag mana in foc ca am mai citit asta si pe alt topic ! :roll:

 

Si nu cred ca o aperi. Imi dau seama ca nu ai ce apara. Nici nu inteleg pe avocatii aia care apara criminalii... ce ar mai fi de aparat?!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×