Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ca sa divorteze PENTRU amant e cea mai mare tampenie omeneasca pe care o poate face, sa mor daca inteleg modul asta de gandire.

 

Femeile slabe care nu prea vorbesc doar tac si fac sint implicate mai mult in asemnea situatii. Cunosc langa mine cazuri cu carul ... erau convinse ca le vrea de nevasta cand niciodata n-au discutat despre asta, pur sex a fost motivul intalnirilor secrete si totusi credea ca stie ce gandeste ala. Una e doctorita, a lasat si copiii de dragul necunoscutului care este casatorit si n-are de gand nimic cu ea!!! decat sex ieftin in tura de noapte in camera cu matura si al rezervelor menajerei.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar de cate ori vin acasa la sot,cu amintirile fostei intalniri pe trup si in suflet,mi se pare ca nu mai pot rezista langa el,e ca si cum ar trebui sa mananc iaurt dupa tort de ciocolata.

 

Sunt si eu scorpion ca zodie si prietenul meu e bun, de casa, fara vicii, ocrotitor, asa cum e si sotul tau. Oare o sa ajung peste ani in situatia ta? Ca nu vreau sa ajung sa il insel cu cineva si dupa aia sa revin acasa la sotul meu si sa ma simt rau, de parca am facut ceva interzis... si anume: sa mananc iaurt (sotul meu) dupa desert (amantul). :(

Pentru ca in fond si la urma urmei e vorba numai despre mine, placerea mea, bunastarea mea, fericirea mea in toata povestea asta. Nu prea conteaza restul.

 

 

p.s. seriously now, zic sa te gandesti la ce ti-a scris Amarena.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
decat sex ieftin in tura de noapte in camera cu matura si al rezervelor menajerei.

 

 

Ce este ala sex ieftin, nu te supara?

 

 

on : eu propun sa ne tinem toti de manuta, facem un cerculet si o punem de-o sedinta de spiritism, ca sa invocam spiritul lui monsieur Maupassant, sa-l intrebam : ce sa faca initiatoarea? la femme infidele? sa ramana cu son mari sau sa allez cu bel ami?

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zodiile n-au nimic cu asta insa unele atribuie atitudinea acestori semne!!! sa arunce pacatul pe ceva :yahoo: Amantii in schimb sint comfortabili si profitori, paraziti se mai poate numi in aceste cazuri cand femeie maritata se arunca pe ei gratuit pentru un hot ass :crazy: se considera blessed!!! Spune-i amantului ca esti gravida sa vezi reactia ...

si pe urma judeci situatia daca se merita sa divortezi, ca au patit multe ca au divortat inainte iar amorezul era rece la situatie ca n-a cerut el asta :oh

 

 

waw . Acum e de vina amantul ca femeia a ales un barbat care nu o implineste , si desigur ca sa il intrebe daca vrea copii ca altfel nu e bun . YEAH RIGHT . Atunci sa nu te mai miri , ca unii barbati vad in femei doar inmultire si copii . :doh: Si nu ii spui si sa stea la cratita ? Auzi , cred ca ai gresit secolul in care te-ai nascut .

 

Femeile slabe care nu prea vorbesc doar tac si fac sint implicate mai mult in asemnea situatii. Cunosc langa mine cazuri cu carul ... erau convinse ca le vrea de nevasta cand niciodata n-au discutat despre asta, pur sex a fost motivul intalnirilor secrete si totusi credea ca stie ce gandeste ala. Una e doctorita, a lasat si copiii de dragul necunoscutului care este casatorit si n-are de gand nimic cu ea!!! decat sex ieftin in tura de noapte in camera cu matura si al rezervelor menajerei.

WAW , femeile slabe ? desigur . Deci dupa cum spuneam , propovaduim suferinta pina in pinzele albe , ca deh ´´ e moral ´´ sa fi nefericit , decit sa mergi mai departe si sa risti sa fi fericita . :focus: Stai linistita ca sunt n spe cazuri invers , unde ea pauza . Deci cazul tau e exceptia care confirma regula . Daca nu au discutat e vina cui ? Deci tu propovaduiesti suferinta in cuplu si singuratatea in cuplu ca si ´´moralitate ´´a societatii , decit riscul de a incepe ceva nou chiar daca nu are finalizare ? :doh:

Editat de Prostanacul
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

waw . Acum e de vina amantul ca femeia a ales un barbat care nu o implineste , si desigur ca sa il intrebe daca vrea copii ca altfel nu e bun . YEAH RIGHT . Atunci sa nu te mai miri , ca unii barbati vad in femei doar inmultire si copii . :doh: Si nu ii spui si sa stea la cratita ? Auzi , cred ca ai gresit secolul in care te-ai nascut .

 

Stai calm, ca stia ea ce a ales. Nu le mai victimiza asa pe femeile de genul asta. Nu e morala nefericirea ta, e imoral in schimb sa conteze doar fericirea ta in detrimentul fericirii celor de langa tine. Asta cand poti foarte usor sa fii sincer, dar nu esti. Totul se plateste pana la urma in suferinta, orice comoditate si escrocherie.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte calm . Ala o fi balanta , capricorn sau varsator . Waw . Tu propovaduesti sclavia ca ´´ moralitate ´´ . Daca pe tine cineva te-a castigat la loto ca sa produci fericire celor din jur , in detrimentul fericirii tale be my guest , dar nu imi vorbi de moralitatea societatii unde suferinta e propovaduita . OK ?

 

Omule, pe ea nu a ales-o nimeni ! Tu esti constient de asta ? Tu vezi cum se refera la sotul ei ? Ca la felul doi de mancare ?? Ca si cum oamenii sunt niste obiecte catalogate in functie de cat de multa placere ii produc ei. Ti se pare normal sa ai o asemenea vedere egoista asupra lumii ? Tu crezi ca pe o tipa de 20 de ani o alegea unul oarecare de 38 sa o ia de nevasta ? Nu crezi ca ea a acceptat cu un scop ? Ia hai sa lasam la o parte victimizarile cu morala societatii, nu e vorba de morala societatii, e vorba de responsabilitate. Tipa asta nu e responsabila si nu a fost vreodata, iar acum culege roadele dupa asta. Degeaba ii iei tu apararea ca nu a dus-o nimeni cu forta la altar :roll:

 

Daca pt tine responsabilitatea e sclavie, atunci insemana ca degeaba vorbim. Cand ajungi sa suferi din cauza actiunilor tale, atunci sufera ! O meriti. Nu incerca sa fii fericit afectandu-i pe altii care poate nu au vina. Fii fericit doar datorita schimbarilor pe care le faci, in mod curat si cinstit, nu pe la spate.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm, ca stia ea ce a ales. Nu le mai victimiza asa pe genul asta de femei. Nu e morala nefericirea ta, e imoral in schimb sa conteze doar fericirea ta in detrimentul fericirii celor de langa tine.

 

Sunt foarte calm . Ala o fi balanta , capricorn sau varsator . Waw . Tu propovaduiesti sclavia ca ´´ moralitate ´´ . Daca pe tine cineva te-a castigat la loto ca sa produci fericire celor din jur , in detrimentul fericirii tale be my guest , dar nu imi vorbi de moralitatea societatii unde suferinta e propovaduita . OK ?

Editat de Prostanacul
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amice . ai auzit de manipulari cu iz de sinceritate si promisiuni anapoda ? Sinceritatea nu exista decit la foarte putini . Asa ca nu te mai agita degeaba , ca nu pricepi ce spun eu . TOTI sunt iresponsabili si tocmai de asta sunt manipulati usor CA NU STIU CE VOR . Intelegi ? DA amice , in cuplu produci placere DAR MAI ALES AI PLACERE . Nu ai , nu apare in veci si lasa-ma cu ideile de ´´ victimizare ´´ ca nu tin la mine .

 

Mi se pare ca ai inteles cu dosul ce ti-am spus. :roll: Ce manipulare frate ? Tu crezi ca o fata imatura care gandeste atat de egoist poate fi manipulata cu sentimente ieftine de unul de 40 de ani ? Mai frate, fii serios. Sunt de-acord ca nici ala nu o fi vreun sfant, nici nu l-am aparat pe el. Dar corect e ca fiecare sa raspunda pentru faptele sale. AI facut o prostie, suferi, ca e prostia ta. Daca ii faci pe altii sa sufere pentru ea, esti un om de ocolit. Ce vina care sotul ei ca nu simte ea placere ?? Ea a SPUS singura ca l-a luat fara sa simta ceva pentru el, a fost CONSTIENTA. Daca a fost constienta, atunci e vina ei pentru ca a ales.

 

Dar in fine, e viata ei. Ma bucur doar ca nu am asemenea oameni in jur.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricat de util ar fi sa spui adevarul,mai ales persoanelor care se mint pe ele insele si pe ceilalti,am hotarat sa imi respect la litera regula mea,de a spune doar ceea ce e adevarat,util si benefic.

Si poate ca o fi benefic sa-i arunci in fata cuiva imaginea sa reala,aia fara toata colectia de masti,insa e discutabil.Prefer sa nu ma implic in rahatul altora,mai ales cand pute atat de tare.

De-aia am sters mesajul initial,in care-i dadeam initiatoarei raspunsurile de care de fapt fuge.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omule, pe ea nu a ales-o nimeni ! Tu esti constient de asta ? Tu vezi cum se refera la sotul ei ? Ca la felul doi de mancare ?? Ca si cum oamenii sunt niste obiecte catalogate in functie de cat de multa placere ii produc ei. Ti se pare normal ? Tu crezi ca pe o tipa de 20 de ani o alegea unul oarecare de 38 sa o ia de nevasta ? Nu crezi ca ea a acceptat cu un scop ? Ia hai sa lasam la o parte victimizarile cu morala societatii, nu e vorba de morala societatii, e vorba de responsabilitate. Tipa asta nu e responsabila si nu a fost vreodata, iar acum culege roadele dupa asta. Degeaba ii iei tu apararea ca nu a dus-o nimeni cu forta la altar :roll:

 

Amice . ai auzit de manipulari cu iz de sinceritate si promisiuni anapoda ? Sinceritatea nu exista decit la foarte putini . Asa ca nu te mai agita degeaba , ca nu pricepi ce spun eu . TOTI sunt iresponsabili si tocmai de asta sunt manipulati usor CA NU STIU CE VOR . Intelegi ? DA amice , in cuplu produci placere DAR MAI ALES AI PLACERE . Nu ai , nu apare in veci si lasa-ma cu ideile de

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×