Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu nu sunt pasionat de raspunsuri.

 

Nici nu ma asteptam sa-mi raspunzi. E suficient daca-ti dai tie raspunsurile, dar nu cred ca vrei, pentru ca sunt incomode.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

propun sa faci un topic despre asta. eu nu sunt pasionat de raspunsuri.

aici e topicul unei doamne care chiar cauta raspunsuri adevarate. Daca toti o sa o incurajam ca tanara infidela poate o sa creada ca ceea ce face ea este bine si moral.

daca tot se cotaie si ii pune coarne barbatului ei macar sa nu se mai laude pe forum cu ce lucru bun a facut ea. motive gasim o groaza sa gresim. dar puterea de a nu gresi ...

 

si ma intrebi de prietenele mele... eu zic sa o lasam asa in stadiul asta, pentru ca si pe tine te consider prietena mea :friends:

 

 

Orgoliu e ranit , nu-i asa ? Ca deh ´´ imaginea de barbat fatal ´´ in practica se demonstreaza ca e zero . Banii si averea nu substituie nici dragostea si mai ales iubirea . Deci aviz amatorilor de barbati care cred ca sunt fatali ca fac avere si alte bazaconii .

 

ete flori. oricum pasiunea se duce dupa o perioada si tot acolo ajungi. :roll:

 

Waw . Ajungi tot acolo daca e nepotrivire , dar sa ramai acolo si sa mai si propagi compromisurile ca si valori morale , mi se pare grav . Deci , repet se pot forma cupluri pe diferite criterii si dureaza putin daca sunt ambii sinceri si inteleg .Asta inseamna sa poti accepta un refuz . Daca unu din ei viseaza cai verzi pe pereti si crede ca poate substitui ce nu are cu bani si avere , atunci sa se astepte la asa ceva . Nu stie nimic despre femei , si mai ales a primit ce a dat . A oferit bani doar , i ´s-au luat .

 

:o:

Editat de Prostanacul
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca dormi, nu ma indoiesc.

In fine, concluzia.. las-o mai moale cu infieratul. Nu am o idee falsa, te asigur.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu ma asteptam sa-mi raspunzi. E suficient daca-ti dai tie raspunsurile, dar nu cred ca vrei, pentru ca sunt incomode.

 

ai o imagine falsa despre mine ...

dorm linistit noaptea cu capul pe perna. Dar repet, aici e vorba de o alta adultera ...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai o imagine falsa despre mine ...

dorm linistit noaptea cu capul pe perna. Dar repet, aici e vorba de o alta adultera ...

 

Nu-i asa ca te consideri un om bun , de dormi linistit cu capul pe perna ? :doh:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, naspa situatie. Nu te compatimesc, pt ca tu singurica si... nesilita de nimeni, ai ajuns aici. Si e poate cazul sa inveti ca orice compromis se razbuna mai devreme sau mai tarziu; si trebuie sa platesti. Cu dobanda, ca nah, asa-i viata.

Amu', dpdv etic, e musai sa divortezi. Nu ca sa fii cu amantul, ci ca o firimitura de respect fata de actualul sot, pe care l-ai inselat,l-ai luat fara iubire, etc si care, e totusi om. Macar atat sa faci pt el.

Apoi as sugera ca nici macar sa nu-i pomenesti amantului despre divort. Nu inca, ci la mai multe luni dupa. Bine-ar fi sa fie fatu' frumos cu calu' alb ,dar mie imi cam face impresia de cautator de...comori d-alea fata de care nu trebuie sa-si asume vreo responsabilitate. Ca-s femei (nemaritate) destule; oricat de.. ileana cosanzeana ai fi tu, ma indoiesc ca n-ar mai exista alta care sa-l.... compatibilizeze .

Dar asta-i mai putin important. Daca tipu'-ti place si te face fericita (satisface), da-i inainte cu tupeu...cat iti tine, ca doar o viata ai; nu-i nimic gresit aici.

Dar nu uita de ala de-acasa de care tre' sa te desfaci... cu acte-n regula. E musai, chiar si fara amant. Daca nu faci asta, esti... mda, mai bine tac.

Editat de Rose`s
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

motanii tot motani sunt...chiar daca sunt gri sau albastri :roll:

 

La pisici cu care nu se potrivesc au numai statutul de motan . :o: . La cea care trebuie si este pentru el devine motanul incaltat . Si nu se descalta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×