Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

L-ai mai citit pentru ca sigur l-am mai spus.

Personal, situatia ma lasa rece.

Parerile mele despre dragoste sunt mai putin comune, asa ca mai bine tac. Nu ar intelege nimeni.

Cred ca initiatoarea cauta sfaturi, nu avocati, sunt sigura ca nu a dorit vreo binecuvantare pentru faptele ei.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pot sa joace remmy impreuna

sau canasta, nu-i asa ???

 

Seriously... o femeie la 28 de ani sa joace canasta? Ori esti extraordinar de mistocar, ori nu stiu.. vorbesti din experienta? Tu asta faci, joci canasta, ti s-a luat de sex? De la mirosul de tamaie ti se trage?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Seriously... o femeie la 28 de ani sa joace canasta? Ori esti extraordinar de mistocar, ori nu stiu.. vorbesti din experienta? Tu asta faci, joci canasta, ti s-a luat de sex? De la mirosul de tamaie ti se trage?

 

:)

tu ce faci acum ... iei doar jumatate de declaratie ?

Vorbeam ce sa faca femeia de 28 de ani cu sotul ei care se apropie de 50 de ani :focus:

 

ce fac eu e treaba mea si ramane la mine. Nu public pe internet :tease:

Editat de Fluturel
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Marturisesc cinstit, mi-as lasa sotul si acum, daca as putea, dar nu pt amanti. Amantii sunt o resursa regenerabila( si asta e un avantaj), sotul mai greu. Vorba aia, amantii trec, sotul ramane.

 

Sotul ramine CA ASA AI DECIS tu .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeam ce sa faca femeia de 28 de ani cu sotul ei care se apropie de 50 de ani

 

Si eu tot la aia ma refeream. Ai zis sa joace canasta si sa puna sexul in cui. Si nici sa nu-l insele. Sau am inteles eu gresit?

Well, am noutati, ea de-abia acu descopera ca baieteii au altceva decat fetitele, ca barbac-su probabil face sex cu lumina stinsa si cu patura in cap si n-a apucat fata sa-si dea seama ce si cum cu sexul. Chiar crezi ca amantul e harmasarul satului? E doar mai activ sexual si mai dezinhibat decat domnul respectabil, dar ei i se pare tort de ciocolata, pe langa anostul de barbac-su.

Asa ca n-ai cum sa-i ceri uneia care abia acu are parte de trezire sexuala, sa joace canasta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Marturisesc cinstit, mi-as lasa sotul si acum, daca as putea, dar nu pt amanti. Amantii sunt o resursa regenerabila( si asta e un avantaj), sotul mai greu. Vorba aia, amantii trec, sotul ramane.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amantii sunt o resursa regenerabila( si asta e un avantaj), sotul mai greu. Vorba aia, amantii trec, sotul ramane.

Deci amantii sunt un fel de consumabile, pe cand sotii sunt considerati un mijloc fix. :roll:

  • Upvote 11

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau, asa e in viata. Cine poate, oase roade, cine nu, in cazul asta, tine discursuri despre principii si moralitatea monogana, eventual sperand la justitia divina de dupa moarte. Atunci cand un singur barbat imi va satisface toate nevoile, o sa ma dedic lui. Deocamdata ii las sa se completeze reciproc.

Initiatoarei ii recomand mult exercitiu.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai si cu sex shoppul ce mai face ??

 

Tu cata minte ai, nene? Crezi ca un obiect poate inlocui un barbat?...

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×