Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Cand este femeia buna la pat?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tot femeile raspund si aici? Naspa. Credeam ca mai aflam si noi niste pareri de barbati.

N-ai sa vezi.

Editat de Amarena
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mai ales, salteaua sa fie Relaxa?

Nu stiu cum e Relaxa, dar pot sfatui impotriva la TempurPedic cand vine vorba de secsuiala. De dormit pe ea e super, de hatza hatza e cosmarul de pe lume. :rot:

 

Degeaba te simti determinat sa-i oferi partenerei o noapte de neuitat, daca de exemplu, esti tapan de beat si abia daca poti sa te misti mai bine decat un septagenar.

Daca mai si borasti pe ea, noaptea aceea chiar ca va fi neuitata. :rot:

Editat de Naeema
  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde, daca-s saltele dupa modelul clasic, sari dintr-un colt in altul. Bine, si astea noi aproape ca te arunca in tavan, sau din contra, mai ai putin si atingi podeaua.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeia e buna la pat cand este cine sa o aprecieze in acel pat si daca are chemistri cu cel ce e responsabil cu apreciatul.

Daca se potriveste cu partenerul de pat nu trebuie sa traga nici 5-6 numere nici sa faca spargate pe pereti ca sa fie considerata buna la pat. Poate aluia place una care tace si face si cu lumina stinsa. :lol:

Adica sa inteleg ca tu vrei pe unul cu halat alb si eprubete in mana si ochelari ca fundul de sticla?

Da tu chiar sti sa faci .... spargate?

Fara poza nu te crede nimeni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde, daca-s saltele dupa modelul clasic, sari dintr-un colt in altul. Bine, si astea noi aproape ca te arunca in tavan, sau din contra, mai ai putin si atingi podeaua.

Nici din alea care te arunca in tavan nu's bune, decat daca esti campion la trampolina. :lol:

 

Pe aia TempurPedic parca faci sex in pat cu apa. Initial iti trebuie stabilizatoare ca la nava spatiala ca sa nimeresti intrarea. :rot:

 

 

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, hai sa postez serios.

Fara inhibitii, fara chestii de genul: eu nu pun mana, eu nu te las sa pui mana, eu doar cu patura in cap ca-s complexata, eu nu oral.

Eu doar misionarul si asta dupa ritual bine definit.

O tanti care face sex planificat si o face de fiecare data la fel, nu este o tanti buna la pat.

Parerea mea de armasar.

Te pup Salvie :pash:

Editat de Pharrell24
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici din alea care te arunca in tavan nu's bune, decat daca esti campion la trampolina. :lol:

 

Pe aia TempurPedic parca faci sex in pat cu apa. Initial iti trebuie stabilizatoare ca la nava spatiala ca sa nimeresti intrarea. :rot:

 

piloato :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×