Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Cand este femeia buna la pat?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Adica sa inteleg ca tu vrei pe unul cu halat alb si eprubete in mana si ochelari ca fundul de sticla?

Da tu chiar sti sa faci .... spargate?

Adica nu vorbim de mine aici si adica pe cine am vrut deja il am si adica talentele mele gimnastice sau lipsa de...sunt irelevante discutiei. Adica intzelegi ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ati bagat si mai tare in ceata. Adevarul e ca eu nu am inteles niciodata de ce trebuie sa fie o femeie "buna la pat". Am luat conceptul din reviste pentru femei. Dar gaura in sine nu ar trebui sa-i satisfaca pe barbati? Ce atatea inflorituri, cotituri si impletituri?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ati bagat si mai tare in ceata. Adevarul e ca eu nu am inteles niciodata de ce trebuie sa fie o femeie "buna la pat". Am luat conceptul din reviste pentru femei. Dar gaura in sine nu ar trebui sa-i satisfaca pe barbati? Ce atatea inflorituri, cotituri si impletituri?

sunt mandra de tine...puteam sa jur..

 

somn lin delfinuto :flowers:

Editat de Salvie
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ati bagat si mai tare in ceata. Adevarul e ca eu nu am inteles niciodata de ce trebuie sa fie o femeie "buna la pat". Am luat conceptul din reviste pentru femei. Dar gaura in sine nu ar trebui sa-i satisfaca pe barbati? Ce atatea inflorituri, cotituri si impletituri?

 

e remarcabila asa zi-sa lipsa de intelegere

sau trista

adavarul e cu tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
piloato :roll:

 

Nu mah, eu mi-s co-pilotul, ala care are mereu ceva de comentat de scoate din sarite pe pilot pana i se pune lu ala pata si deschide portiera si-i da un branci afara in plina viteza. :rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa cum pe o femeie n-o satisface simpla prezenta a .. in.. , asa presupun ca nici pe ei nu-i satisface doar gaura.. na.

 

 

O femeie devine cu atat mai buna la pat, cu cat partenerul o incurajeaza si o lauda mai mult, prin asta ii da incredere ca face bine ceea ce face si sa vezi ca incepe sa-i placa si ei sa faca sex si da la gunoi cartea aia cu 102 pretexte.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar gaura in sine nu ar trebui sa-i satisfaca pe barbati?

Pai gaura asa au mai mult de jumatate din populatia planetei.

Cum Tom spunea in public: Sperm receptacle.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gaura in sine nu ar trebui sa-i satisfaca pe barbati? Ce atatea inflorituri, cotituri si impletituri?

Pentru gaura in sine au scos japonezii pe piata niste papusi gonflabile de fac concurenta si celor mai bune gauri. Mama lor de niponi. :lol:

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×