Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Cand este femeia buna la pat?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Voi cand sunteti bune la pat? E cumva un criteriu stabilit in functie de zile pare/impare, luna plina/semiluna, asternut lilac/kaki, pat din cherestea/PFL, et caetera?

Editat de Olivier Djidzi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' spune-ti parerea, ca poza aia e oarecum in afara subiectului. Daca arata bine sunt si bune la pat sau ce sa inteleg eu din poza aia?

 

 

Lasa imaginatia sa zboare :) :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie libera de prejudecati si sa aiba si ea unele initiative, nu doar sa stea. Dar sa si simta asta, daca nu simte iese teatru prost, mai bine nu incearca.

 

Bine, hai sa presupunem prin absurd ca vorbesc despre mine, din tineretea mea. In cazul in care doar eu am avut initiativa, sare, piper, i,ve got the move, all the moves, etc si la un moment dat vazand lipsa totala de interes a vibratorului uman cu care imi imparteam patul si imperjurimile, l-am intrebat daca sunt eu problema, daca nu arat bine sau nu sunt buna la pat? A zis ca nu, nici vorba, chiar dimpotriva. Dupa cum i s-au marit pupilele, a inghitit in sec, si dupa ton m-am prins ca nu mintea. Deci, intrebarea mai exacta e cum trebuie sa fie o femeie buna la pat in asa fel incat sa il coopteze si pe partener? Sau cum poate sa fie o femeie buna la pat si in acelasi timp partenerul sa se comporte in timpul actului in sine ca si cum ar cumpara covrigi de la brutarie?

Nu te intreb pe tine neaparat..... Ma gandeam doar la relatia mea trecuta zilele astea, la anumite intrebari ramase fara raspuns....

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×