Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

BANII SAU FEMEILE?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da femeile incurca afacerile asa este ,dar femeile care -ti aduc banii pe alea nu le pui la socoteala????

Bravoooo :o: .. pe noi astea aducatoare de bani nu ne pune nimeni la socoteala? :spiteful:

Auzi la explorer...ca iar mi-am adus aminte....ne pune pe toate in aceiasi oala :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bravoooo :crazy: .. pe noi astea aducatoare de bani nu ne pune nimeni la socoteala? :doh:

Auzi la explorer...ca iar mi-am adus aminte....ne pune pe toate in aceiasi oala :crazy:

 

Mai, vezi ca strici ecuatia omului cu asta :cheer: si chiar ca nu-i iese socoteala pana la urma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, vezi ca strici ecuatia omului cu asta :crazy: si chiar ca nu-i iese socoteala pana la urma.

Nu functionez conform normelor la ora asta :doh: ce ecuatie? a cui? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai tura-vura banii atrag femeile (ca mustele)dar si femeile aduc banii asta e cert (tot cert este si faptul ca daca iti cheltui totii banii pe femei ai sa fii sarac).In momentul care nu dispui de lichiditati financiare nu ai femei(tot cert e shi asta)intr-o melodie a lu` parazitii la un moment dat se intreba" p***a are alt gust intr-un bmw"??(astept raspunsuri) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu functionez conform normelor la ora asta :doh: ce ecuatie? a cui? :crazy:

 

 

In care ne pune la socoteala pe noi cele producatoare de bani :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In care ne pune la socoteala pe noi cele producatoare de bani :doh:

Mai nu cred ca a zis-o cu rautate dar o femeie nu trebuie neaparat sa aduca banii in casa /trebuie sa manipuleze banii incat sa ai tot timpul (asta tot o producatoare se numeste)dar asta e parerea mea si as vrea tare mult sa se fi gandit la ce ma gandesc eu acuma (sa nu generalizam nu toate tarfele si ma refer la tarfele autentice produc bani)asa cum nici aici nu generalizez nu toate femeile stiu cum sa tina de bani incat sa ajunga pan` la piatza cu ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai nu cred ca a zis-o cu rautate dar o femeie nu trebuie neaparat sa aduca banii in casa /trebuie sa manipuleze banii incat sa ai tot timpul (asta tot o producatoare se numeste)dar asta e parerea mea si as vrea tare mult sa se fi gandit la ce ma gandesc eu acuma (

Nu ma gandeam la asta, din punctul meu de vedere nu mi se pare normal ca femeia sa fie cea care sa manipuleze banii, tot ce tine de familie se aranjeaza in familie, inclusiv banii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
With money u can buy a clock but not the time

 

Ba timpul il poti cruta cu bani, si inca foarte mult....in rest subscriu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba timpul il poti cruta cu bani, si inca foarte mult

Cum? :doh: .....cu bani poti cumpara timp? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×