Sari la conținut
Forum Roportal
Grimmjow Jagger

Propuneri banari/utilizatori-problema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu tu. born :spiteful: Nu fa pe smechera ca vorbiti numai aiureli mare parte din voi. Desenati - ca asta e scopul pentru care sunteti pe un asemenea site! Nu-mi spui ce sa fac, eu doar va studiez....multa prostie! :jester:

E site de desenat, nu de studiat. :*

Vrei sa studiezi, exista facebook, gasesti specimente cate vrei.

Editat de Yaoi Fan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu tu. born :spiteful: Nu fa pe smechera ca vorbiti numai aiureli mare parte din voi. Desenati - ca asta e scopul pentru care sunteti pe un asemenea site! Nu-mi spui ce sa fac, eu doar va studiez....multa prostie! :jester:

Sorry ,cu cine vorbesti?:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca vorbeai cu mine. Cel putin , eu sunt baiat. Probabil ai gresit adresa. ^^

Stiu!!! Esti BORN..atentie la "scandal" :tease: si la "datul cu 'presupusul'. Nu e mai frumos sa desenezi? Daca poti..daca nu, NU! Poti juca table :spiteful: sau sah.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu!!! Esti BORN..atentie la "scandal" :tease: si la "datul cu 'presupusul'. Nu e mai frumos sa desenezi? Daca poti..daca nu, NU! Poti juca table :spiteful: sau sah.

esti cineva pe care cunosc : ))

*pardon , pe care o cunosteam dar nu am cunoscut-o "niciodata"^^

Editat de Artpop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mutati discutia in alta parte...undeva pe privat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti cineva pe care cunosc : ))

*pardon , pe care o cunosteam dar nu am cunoscut-o "niciodata"^^

NU! Am spus ca doar va studiez! Si stiu ce vad! O sa apar foarte rar..dar o sa propun pentru BANARE! Pentru ca v-ati batut joc de site! ERA/ESTE SINGURUL SITE ROMANESC..subliniez ROMANESC ..pentru desenat, si voi v-ati batut joc de el! Vis_in_Vis (sau vis-a-vis cu cele peste 20 de clone), TU - cu datul cu presupusul la orice "cearta", Void_ds (din gruparea vis in vis), Rachell cu o "crita" inutila si notarea fara justificare temeinica, zeci de copilasi (ce sunteti tot voi) care umplu galeria cu mazgaleli), jignirile, criticile, aberatiile unora! PACAT DE SITE! PACAT! :blink:

O SA TOT PROPUN PENTRU BANARE! :flowers:

 

NU PRIMESC MESAJE PE PRIVAT! Nu va chinuiti inutil :))..Doar propun pentru banare! ATAT! Curatenie pe site. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU! Am spus ca doar va studiez! Si stiu ce vad! O sa apar foarte rar..dar o sa propun pentru BANARE! Pentru ca v-ati batut joc de site! ERA/ESTE SINGURUL SITE ROMANESC..subliniez ROMANESC ..pentru desenat, si voi v-ati batut joc de el! Vis_in_Vis (sau vis-a-vis cu cele peste 20 de clone), TU - cu datul cu presupusul la orice "cearta", Void_ds (din gruparea vis in vis), Rachell cu o "crita" inutila si notarea fara justificare temeinica, zeci de copilasi (ce sunteti tot voi) care umplu galeria cu mazgaleli), jignirile, criticile, aberatiile unora! PACAT DE SITE! PACAT! :blink:

O SA TOT PROPUN PENTRU BANARE! :flowers:

 

NU PRIMESC MESAJE PE PRIVAT! Nu va chinuiti inutil :))..Doar propun pentru banare! ATAT! Curatenie pe site. :o:

Tot ce ma nedumereste e chestia legata de "mai bine te-ai juca table sau sah". Esti cumva cine cred eu ca esti...? Si lasa fazele de genu ca "doar studiez" , e clar ca daca "studiezi" de un an , esti cineva care este cunoscut pe site , altfel nu te-ar fi interesat " studiul " persoanelor de pe desenatori.ro .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce ma nedumereste e chestia legata de "mai bine te-ai juca table sau sah". Esti cumva cine cred eu ca esti...? Si lasa fazele de genu ca "doar studiez" , e clar ca daca "studiezi" de un an , esti cineva care este cunoscut pe site , altfel nu te-ar fi interesat " studiul " persoanelor de pe desenatori.ro .

RAMANE DE VAZUT! (nu desenez, pt ca nu ma pasioneaza)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×