Sari la conținut
Forum Roportal
Grimmjow Jagger

Propuneri banari/utilizatori-problema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...adevarat Grimm...pe cei care sustin aceste conturi i-ai luat in calcul?...nu sunt mai mult de 15-20 utilizatori activi momentan pe site, transformandu-l in locul lor de joaca...eu cred ca atmosfera apasatoare din ultimul timp a pus site-ul in umbra...trebuie sa multumim unei anume utilizatoare pentru ca si-a atins scopul bolnav...

...personal ma bucur cand deseneaza cineva ca: Conty, Viorel, Criss si altii, utilizatori care nu cauta sa-si scoata in evidenta munca prin chat-uri si certuri sau sa-si impuna valoare prin stim noi bine ce metode...

...banarea acestor conturi nu este o rezolvare...

...personal as interzice comentariile pe site...si scrisul in desen...asta ar rari conturile clona, chat-urile si certurile...

banarea conturilir nu e o rezolvare cat o solutie care tine cat de cat tipii de genul in frau,cat despre sustinere..contul respectiv nu a fost sustinut ci a primit numarul de comentarii dorit din pura inamplare..datorita criticilor care i-au fost adresate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.desenatori.ro/desenator/371695/

note mici plus limbaj licentios, rog banarea lui.

 

post scriptum "Imi place" ca lui ducudan i se permite sa injure, pe langa ca da note mici. Porbabil ca datul de note mici, desenele obscene si injuraturile plus jignirile la adresa celorlalti utilizatori nu sunt motive destul de bune ca sa-l banati.Se pare ca nu...el merita o a doua sansa cu toate astea. Dar in schimb ma banati pe mine pentru ca i-am spus ca nu procedeaza bine si l-am rasplatit cu aceeasi moneda (in materie de note) dupa ce am vazut ca ii place sa isi bata joc de desene. Si probabil ca de astfel de dreptate au mai avut parte si altii... aici eu am gresit, trebuia sa-l las sa-si verse nervii pana cand s-ar fi inverzit pe galeria mea...

Na, ce sa-i faci... nu c-ar fi prima sau ultima data cand se vor intampla chestii de genul ...poate ca moderatorul "de serviciu" va invata pe viitor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

post scriptum "Imi place" ca lui ducudan i se permite sa injure, pe langa ca da note mici. Porbabil ca datul de note mici, desenele obscene si injuraturile plus jignirile la adresa celorlalti utilizatori nu sunt motive destul de bune ca sa-l banati.Se pare ca nu...el merita o a doua sansa cu toate astea. Dar in schimb ma banati pe mine pentru ca i-am spus ca nu procedeaza bine si l-am rasplatit cu aceeasi moneda (in materie de note) dupa ce am vazut ca ii place sa isi bata joc de desene. Si probabil ca de astfel de dreptate au mai avut parte si altii... aici eu am gresit, trebuia sa-l las sa-si verse nervii pana cand s-ar fi inverzit pe galeria mea...

Na, ce sa-i faci... nu c-ar fi prima sau ultima data cand se vor intampla chestii de genul ...poate ca moderatorul "de serviciu" va invata pe viitor...

Te-au banat? Foarte frumos, felicit adminii si moderatorii ( sper ca se vede ca sunt ironic)... Asa, ca doar suntem in Romania, vinovatu e ridicat in slavi si cinstitul e bagat la "puscarie"

 

ironica*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am eu o solutie mai buna... nu mai bine s-ar scoate voturile si nu ar mai fi nimic sau daca nu sa fie cu like-uri si dislike-uri (asta pt top amatori , ca sa aiba cum sa fie puse :)))... cel putin nu veti mai fi banati degeaba :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut :] !

Am si eu o problema >.< :,,:::F!UtTeRsHy:::'' mia umplut cam jumatate din galerie cu note sub 4 si nejustificate :| Asta e bataie de joc ,ce sa fac?!

aici e linkul cu profilul ei :http://www.desenatori.ro/desenator/372703/

Multumesc ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×