Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Adrian Iovan: "Intri sa furi si o s-o furi!"

Postări Recomandate

daca era un om obisnuit in locul lui iovan, adica fara bani gramada,relatii cat cuprinde si un status social din clasa gunoaielor , ar fi infundat puscaria mai repede decat glontul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doro iar imi dai exemple cu babe si mosi.

Chiar?! Tu stai in state saui in canada? De fapt intrebarea e-ti-ai cumparat o arma?

:yahoo: :hi: Pai... am vrut doar sa generalizez facand referire la oameni fara prea multa pregatire in "domeniu"; nu teste psiho, nu sedinte de tragere, nu AVN-uri in dotare, s.a.m.d.

In state... inca nu mi-am luat, dar sigur voi cumpara una... imi plac vanatorile (doar vanat mic) si... urarile de "welcome!" pentru cei de teapa vizitatorului lui Iovan... in Detroit esti chiar incurajat de politie sa te aperi cu arma, se intampla in fiecare zi cand cineva are tot felul de "intalniri" inopinate in propria casa cu astfel de "pasari de noapte"... :yahoo: la stirile de dimineata sunt ceva normal... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aviatorul Adrian Iovan (Adrian Iovan sau Iovan Adrian ca nu inteleg !? ce carti sau poezii a scris !?).

S-ar putea sa aberez , dar din cate am inteles in uniunea europeana numele de familie este scris la sfarsit (ca standard pentru a nu exista confuzii intre diferitele culturi).

In rest bine argumentat! Din pacate la noi presa nu stie diferenta intre suspect si vinovat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×