Sari la conținut
Forum Roportal
Shadowdancer

Survival guide Roportal

Postări Recomandate

1. Mai intai si mai intai, citeste regulamentul. Il gasesti aici. Este vital pentru a evita conflictele pe forum, dar si pentru a evita confuzia si nemultumirea. Acolo poti afla de exemplu ca iti vor fi sterse mesajele care contin doar smiley si ca nu este voie sa scrii cu sh, tz, k etc.

 

 

2. Familiarizeaza-te cu structura forumului. Descopera categoriile care te intereseaza si posteaza temele in sectiunile corespunzatoare. Daca le postezi aiurea, vor fi mutate de catre moderatori. Daca ai postat gresit, adreseaza-te unui moderator (detaliem imediat) sau posteaza la sectiunea Feedback (detaliem si asta, imediat).

 

structura forumului:

Forumul este structurat pe sapte arii de acoperire : Omul si Societatea, Arta si Cultura, Stiinta si Tehnica, Timp Liber, Varia, International Area si Reteaua Roportal.

 

Omul si Societatea cuprinde discutii pe teme precum politica, economia, dragostea, religie si spiritualitate, cresterea copiilor, legislatie, frumuste, astrologie si paranormal sau sanatate.

 

Discutii, dezbateri, recomandari de carti, filme sau piese de teatru, posibilitatea de a invata sau de a va prezenta realizarile proprii in domeniul picturii, fotografiei sau graficii, pareri si comentarii despre subiecte de filozofie si discutii despre invatamantul romanesc

sectiuni_forum.doc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant...

Felicitari tuturor...pentru spiritul organizatoric de exceptie! ;)

Imi prind bine informatiile...ca nu le stiam..

Intrebare:inainte sa fii luat in vizor...previzualizare...esti anuntat printr-un "pm"?

Ti se pune pe invizibil tot ce postezi sau doar "prostioarele"?

Propunere:nu am vazut o rubrica de "social" sau ceva in genul...probleme sociale,omul si societatea...

Ma insel? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant...

Felicitari tuturor...pentru spiritul organizatoric de exceptie! ;)

Imi prind bine informatiile...ca nu le stiam..

Intrebare:inainte sa fii luat in vizor...previzualizare...esti anuntat printr-un "pm"?

Ti se pune pe invizibil tot ce postezi sau doar "prostioarele"?

Propunere:nu am vazut o rubrica de "social" sau ceva in genul...probleme sociale,omul si societatea...

Ma insel? :crazy:

 

in general, esti tras de maneca inainte, fie pe PM, fie pe topic. la inceput, se trec pe invizibil in mod manual "prostioarele". in momentul in care un user este trecut pe previzualizare, toate mesajele apar in mod automat invizibile, iar moderatorii le aproba individual.

 

restul discutiei, cu raspunsurile aferente le-am mutat la Feedback - propuneri sectiuni si subsectiuni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×