Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Adrian Iovan: "Intri sa furi si o s-o furi!"

Postări Recomandate

He he. Dar stimabilul asta va face puscarie. Sant convins ca societatea civila se va implica acum.

 

:flowers: cica ar fi prieten cu Fatuloiu :cheer:??

Culmea e ca si-a permis sa apara pe sticla si sa faca pe ingerashul :flowers: N-are nici macar mustrari de constiinta!!!!!!! Si, iarasi, culmea, avocatul lui deja a dat solutia: amenda :stars:

 

Revin cu intrebarea: NU SUNTEM TOTI EGALI IN FATA LEGII???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: cica ar fi prieten cu Fatuloiu :cheer:??

Culmea e ca si-a permis sa apara pe sticla si sa faca pe ingerashul :flowers: N-are nici macar mustrari de constiinta!!!!!!! Si, iarasi, culmea, avocatul lui deja a dat solutia: amenda :stars:

 

Revin cu intrebarea: NU SUNTEM TOTI EGALI IN FATA LEGII???

Ba da. Noi insa mai trebuie sa demonstram ca si credem in treaba asta. Pt ca altfel raman niste doar niste enunturi-legile, la fel de moarte ca a lui Ion dupa ce s-a ridicat de pe Maria. Nu spun sa se faca justitie sub "amenintarea" strazii. Dar o data si odata Constitutia aia pastele masii trebuie sa capete viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa revenim la acest caz...

Romanita il are amant pe vinovatul moral al pierderii sarcinii(in viziunea ei de acum un an)!

Nici o reactie din partea lui Iovan! Il are oare Romanita cu ceva la mana? :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

una la mana in casa nu sa gasit nici o urma a lui bogdan cel omorat nici macar transpiratie.

a doua la mana nu zic daca era in casa il omoram si eu dar tipul asta a fugit.cand sa sara geamul a fost asasinat descarcanduse ca de obicei arma.fiti seriosi oamenilor.crima tot crima e.lasa ca acum vad ca romanita are amanti blablabla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revin cu intrebarea: NU SUNTEM TOTI EGALI IN FATA LEGII???

 

 

DAR IN FATA HOTULUI NU SUNTEM TOTI EGALI?!?

 

Ar trebui sa-l invit la o dushca de palinca pe cel care-mi intra-n casa sa-mi fure bruma de avere?

Da' poate-i trasneste prin minte s-o violeze si pe bunica-mea sau sa-mi puna cutitu' la carotida ca nu-i multumit de banutu' pe care l-a dibuit la ciorap!

 

Ce atata tura-vura si lacrimi de crocodil pt un troglodit care-a murit meritandu-si soarta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease: cica ar fi prieten cu Fatuloiu :P??

Culmea e ca si-a permis sa apara pe sticla si sa faca pe ingerashul :roll: N-are nici macar mustrari de constiinta!!!!!!! Si, iarasi, culmea, avocatul lui deja a dat solutia: amenda :yes:

 

Revin cu intrebarea: NU SUNTEM TOTI EGALI IN FATA LEGII???

uni sintem mai egalii. :jester: :yes:

 

DAR IN FATA HOTULUI NU SUNTEM TOTI EGALI?!?

 

Ar trebui sa-l invit la o dushca de palinca pe cel care-mi intra-n casa sa-mi fure bruma de avere?

Da' poate-i trasneste prin minte s-o violeze si pe bunica-mea sau sa-mi puna cutitu' la carotida ca nu-i multumit de banutu' pe care l-a dibuit la ciorap!

 

Ce atata tura-vura si lacrimi de crocodil pt un troglodit care-a murit meritandu-si soarta?

de unde sti ca era hot...lai cunoscut personal?

aia a fost crima pe fata... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uni sintem mai egalii. :jester: :tease:

de unde sti ca era hot...lai cunoscut personal?

aia a fost crima pe fata... :roll:

 

 

A fost la prima abatere? NU!!!!!

Cu jdemii de antecedente penale, nu stau acu' sa-mi suflu nasu' si sa ma smirocai dupa un hot si-un potential criminal.

 

Incerc sa va pricep, dar nu pot!

Daca la voi ar veni unu' pe pervaz la 4 dimineata l-ati pupa de bun venit?

Eu una nu l-as ierta!

 

Si daca as avea copii de aparat, ei bine, recunosc ca i-as baga vreo 2-3 gloante-n ombilic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@diclona

sunt convinsa ca ai postat fara a citi in intregime acest topic, altfel vedeai cum ca am fost intr-o situatie asemenatoare si nu s-a lasat cu mortaciuni!!!

Indiferent cat de hot, nenorocit... etc era mortul, Iovan nu avea dreptul sa folosesca arma de vanatoare!

Repet, daca cineva din alta categorie sociala facea ceea ce a facut Iovan, era arestat pe loc, preventiv, doar ca el are alt statut social, deci beneficiaza de alt "tratament" :jester:

 

Iar baiatul ala impuscat pe malul apei merita asta?????

Adica si ala tot hot?????

S-avem pardon!

 

Eu, pentru astia, as fi de acord cu introducerea pedepsei cu moartea, chiar daca ma doare ca am ajuns sa spun asa ceva! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da da unde sti tu ce cauta ala acolo...?

poate le spui tu la aia ,cum a intrat in curte si dupa aia in casa.

daca esti medium ,si vb cu mortiii.. :jester:

unde scrie ca daca vine unu tre sa il omori..aaa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×