Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Nu merit sa fiu iubita

Postări Recomandate

Vreau sa redevin Eu, sa nu mai fiu eu. Vreau sa fiu ceea ce am fost, sa nu mai fac tensiunea 18 cand ies pe strada si mi se face teama pentru ca stiu ca viitorul este incert. Vreau ca zambetul si rasul meu sa nu mai fie false, vreau sa nu mai plang, imi vreau stima de sine inapoi. Vreau liniste...vreau sa stiu daca mai merit sa mai traiesc.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Meriti sa fii iubita . Meriti sa traiesti . Meriti sa ai pe cineva langa tine la adevarata ta valoare . Meriti sa reusesti indiferent de surprizele pe care ti le oferi viata . Meriti sa zambesti . Meriti sa iti deschizi lumea . Meriti sa te simti in siguranta

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am ajutat una pe alta, dar ne-am si stricat una pe alta. Ne-am afundat intr-o lume a noastra. Intr-o lume din care cred ca ea a iesit. Probabil egoismul a determinat-o sa...

 

De aceeasi parere sunt si eu. Pentru ea e posibil sa fi fost doar un joc, un experiment. De asta ea poate avea o relatie cu un idiot ca acela. Mai este si masochista...dar de...daca asta ii place ei, sa fie batjocorita, eu ce sa fac? Am incercat sa ii deschid ochii. Intotdeauna i-a placut sa fie dominata, atat de mine, cat si de el.

Nu a plecat pentru ca lucrurile nu au mers, o vreme am fost la facultate impreuna, insa a plecat din cauza alor ei, ce o terorizau si nu acceptau ca ea este o femeie, nu mai este un copil.

sentimentele astea sunt normale

deseori femeile tinere care descopera ca sunt bi ori lesbi

au sentimentul ca traiesc introlume a lor

deoarece se feresc de barbati

si simt ca toata lumea e in potriva lor

dar nu e asa !:)

si ca tu ai luat in serios treaba si ea doar a experimentat !?

nu e vina ta !

 

trece draga !

timpul vindeca ranile !

(bine inteles dacanu sunt iar rupte si ... !? )

:)

dar nu te necaji

 

uite un pupic de la mine

cu toate ca stiu ca nu te incalzesgte cu nimic ! :)

:flowers:

 

Vreau sa redevin Eu, sa nu mai fiu eu. Vreau sa fiu ceea ce am fost, sa nu mai fac tensiunea 18 cand ies pe strada si mi se face teama pentru ca stiu ca viitorul este incert. Vreau ca zambetul si rasul meu sa nu mai fie false, vreau sa nu mai plang, imi vreau stima de sine inapoi. Vreau liniste...vreau sa stiu daca mai merit sa mai traiesc.

draga mea ! ma speri !

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:friends: :friends: :friends:

 

Stiu cum e cu gandurile . Ideea e ca ai nevoie de incurajare , o petrecere cu sapun , niste amici de gasca si se rezolva . :friends: :friends: :friends:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai reuseam sa ies din casa. N-am mai iesit 6 luni, doar facultate->casa.

Fac atacuri de panica mereu, plang...ma salbaticisem. Vreau foarte mult sa imi revin. Dar o vreau si pe Ea. Nu o vreau doar pentru mine, vreau doar un semn. Daca Ea se simte fericita alaturi de el, eu nu ma pot impotrivi Fericirii Ei.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, incerc sa ies in lume, si ies. Merg la petreceri, ma distrez, dar dupa aceea ma simt "consumata" si...plang.

Asta...de curand. Pentru ca o vreme renuntasem de tot la tot ceea ce insemna distractie, stateam in casa, incercam sa invat, insa eram leguma-like.

Editat de Xylocaine
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×