Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nici eu n-am facut nimic din astea ca am fost foarte bolnava la un moment dat si dormeam mult ca luam si medicament special pentru asta.  Nici putere n-as fi avut sa imping aspiratorul dar se va rezolva intr-o zi, aici nu intra nimeni si asa, nici pisicii.    Am schimbat paturile si am spalat, am gatit, etc., am facut cumparaturile cand am reusit sa stau pe picioare, nici n-am condus masina.   Craciunul nu rezolva asta!   

Fii-mea mi-a spus sa nu fac deloc efort, nici un mar sa nu ridic pana iau medicamentul 7 zile si un pic dupa.  Nici n-as fi putut, eram asa de ... adormita si fara putere.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 minute, The Unknown a spus:

Nici eu n-am facut nimic din astea ca am fost foarte bolnava la un moment dat si dormeam mult ca luam si medicament special pentru asta.  Nici putere n-as fi avut sa imping aspiratorul dar se va rezolva intr-o zi, aici nu intra nimeni si asa, nici pisicii.    Am schimbat paturile si am spalat, am gatit, etc., am facut cumparaturile cand am reusit sa stau pe picioare, nici n-am condus masina.   Craciunul nu rezolva asta!   

Fii-mea mi-a spus sa nu fac deloc efort, nici un mar sa nu ridic pana iau medicamentul 7 zile si un pic dupa.  Nici n-as fi putut, eram asa de ... adormita si fara putere.   

Imi pare rău, Olga! Sănătate multă! Și eu am gătit si spălat mereu, dar asta întra în rutină. De cumpărături nu mai vorbesc. Pe mine m-a zăpăcit nebunia de la serviciu, plus că mai mereu trebuie să țin locul cuiva, cel puțin la o persoană. Măcar am făcut o oala uriașă de piftii, din care am donat jumătate, au ieșit prea multe și ai mei nu mănâncă. Ai grijă de tine. :) 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O iau incet cu viata ca n-am unde sa ma grabesc.   Mi-e mai bine, mananc cate ceva si voi avea si eu putere sa fac piftia.   

Aerul prea poluat cauzeaza aceasta conditie, mi-a spus doctorul.   Voi sa aveti grija in Romania ca razboiul din Ukraina nu e prea departe, si de acolo in aer pot ajunge la toti aceste conditii de de boli respiratorii.   

La Multi Ani!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mananci-prea-multa-carne-1200x800-1672734567.jpg?resize=300%2C300&ssl=1       10 semne ca ai mâncat prea multă carne.   Excesul de păr corporal este unul dintre ele  :eek:

*Interesant este ca eu nu prea mananc animale desi le gatesc des, si totusi nu dispare acel par corporal.* 

https://www.csid.ro/dieta-sport/dieta-si-nutritie/10-semne-ca-mananci-prea-multa-carne-exces-de-proteine-grasime-19943965/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un grup de cercetători din Cluj a demonstrat existența unei specii de crocodil în România

"Un grup de cercetători din Cluj a demonstrat existența unei specii de crocodil în România, bineînțeles, nu la grădina zoologică, cum ne-am aștepta." 

Nici o noutate!!!  deja cunoastem multe feluri de reptile si devoratori din Cluj  :lol2:  in libertate desigur.

https://evz.ro/descoperire-incredibila-un-grup-de-cercetatori-au-demonstrat-existenta-unei-specii-de-crocodil-in-romania.html 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×