Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Ce te-a facut sa razi azi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

7 minutes ago, King1 said:

Din filmul RRRrrrr

 

 

He, he, marfă! :smile: Asta mi-a adus aminte de cavernicola sau caveman :laugh:

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Bine, faza e mișto, însă e vorba de o prelucrare. În filmulețul original, era vorba despre o pumă :smile:

 

Editat de Vriies
  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citeam pagina cu decesele din Stat in ultimele zile si ma surprinde descrierea unui barbat de 89 de ani, pe langa cele traditionale care se cuvin pentru o anuntare oficiala, luat in considerare ca a fost si in armata.   Se descrie pe langa educatie si familie si ca avea inaltimea de 1,85 cm, foarte aratos si slab, plus "easy going" cu o peronalitate unica si o mare placere sa fi langa el.  Asa ceva doar la pagina cine cauta prietenie se scrie, s-au confundat rubricile???  dar au pus si o poza din tinerete.  Nu mai inteleg nimic dar am ras ca deja n-are valoare sa stim cat de "easy going" a fost daca nu mai avem ocazie sa-l cunoastem!!!   :sad:

legacy.com/obituaries/azcentral/obituary.aspx?n=leonard-carl-johanson&pid=196067400

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un spam cica - Get a drone as a gift. M-a pufnit rasul pentru ca eu vazusem in mintea mea un satelit; si da, cum ar fi sa faci cadou unul, nici nu e scump :lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×