Sari la conținut
Forum Roportal
Allexandrra

Si maine e o zi...

Postări Recomandate

Dar, ca tot ai adus vorba, eu cred ca responsabilitatea vine odata cu constientizarea. Ce zici de asta?

da, clar. De acord.

 

Asta cred si eu. Constientizarea reprezinta, dupa parerea mea, capacitatea de a percepe realitatea (cand spun realitate includ si propria persoana) cat mai clar cu putinta

de acord.

 

Eu sunt de acord cu toata lumea. ^_^

imi exersez si capacitatea de exprimare prin emoticoane, pentru ca am probleme la capitolul asta.

 

Poti sa imi citesti gandurile ? :huh:

 

:shifty:

Editat de Hypathia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica? Ca eu stau prost cu bulinele astea galbene.

si eu stau prost cu emoticoanele!

voiam sa transmit asta: ai grija ce gandesti, ca s-ar putea sa-ti fie citite gandurile.

Nu era un emoticon adecvat?

Editat de Hypathia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu stau prost cu emoticoanele!

voiam sa transmit asta: ai grija ce gandesti, ca s-ar putea sa-ti fie citite gandurile.

Nu era un emoticon adecvat?

 

Langa emoticonul ala care m-a bagat in ceata scrie shifty, care inseamna plin de resurse, abil, viclean. Ar fi fost mai indicat un watch out. Oricum SR ar trebui sa aiba grija ce scrie, daca nu vrea sa-i fie citite gandurile, dar gata, ca nu vreau sa-l fac vedeta pe topicul meu.

 

Nu sunt chiar asa rele bulinele astea. Datorita lor am aflat in ce sens folosesc unii termenul `feminista`, ca mi-am tot batut capul si n-am ajuns la nicio concluzie definitiva pana sa dau de asta :feminist: O imagine face cat o mie de cuvinte. Cateodata.

Editat de Allexandrra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O imagine face cat o mie de cuvinte.

dar scorpionul e shifty, nu? :shifty:

 

to hell with penises!!

numai acum am vazut ce scrie acolo, cu litere mici. :D

:feminist:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...in care o sa-mi iau o tigara electronica, macar de monoxidul de carbon si de miros sa scap, daca de nicotina nu pot. :doh:

eu am asa ceva. uneori tanjesc dupa o tigara normala, cand tanjesc prea tare fumez tigari normale, dar am redus mult numarul lor. insa tigarile electronice sunt considerate de unii mai periculoase, mai ales atunci cand nu se schimba filtrele la timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×