Sari la conținut
Forum Roportal
Allexandrra

Si maine e o zi...

Postări Recomandate

Si maine e o zi, dar azi e ziua lui Zero si cine vrea sa-i faca un dar sau sa-i spuna o vorba buna o poate face aici. Incep eu:

 

Eu iti dau o micsunea

 

pe un petec de tafta

 

decupat de mana mea.

 

:flowers:

Editat de Allexandrra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Allexandrra, initiativa ta m-a emotionat atat de tare incat a trebuit sa ma ridic de la calculator pt. a nu ma apuca bazaiala. Am vazut mai devreme mesajul, insa am avut musafiri, o colega de birou cu baietelul ei de 1 an si 3 luni. I-am cumparat pufuleti. :)

Parca mai ieri te vedeam ca pe o femeie rece, despre care credeam ca nu pot spune nimic. Cat de tare m-am isnelat! :friends: :flowers:

Salvie, Hypathia, va multumesc mult! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

somn lin cer rosu....inca o data iti spun La multi ani aromati....si nu uita ca in fiecare zi e ziua ta...si cea de maine si urmatoarele... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...in care o sa ma vindec si o sa-mi caut companie printre Oameni

Eu nu-s decat un om, dar daca te-as avea in preajma, din cand in cand, macar, m-as simiti onorata. :flowers: Esti foarte frumoasa! Eu nu cred ca exista Oameni, doar momente in care oamenii se comporta precum Oamenii. In restul timpului, majoritatea oamenilor se lasa condusi de slabiciuni, tafne, rautati, de orgoliu si alte asemenea prapastii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×