Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

Prima oara!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

primul sarut :spiteful: a fost intr-o vara prin clasa a VII-a cu o vecina mai mica cu un an. Amandoi ne-am facut rosii la fata cand a intrat mama in camera

Editat de TheNorthFace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da

 

se mai practica si multe altele, ..., aici pe forum am observat parca un tipar al comportamentelor, desi probabil reprezinta doar o parte dintre oamenii acestei societati minunate.

 

Nu toti ajung in acelasi tipar de comportament socio-uman.

 

Am auzit patanii si intamplari care sar bine din tipar, dar poate le discutam altadata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am inceput viata sexuala in urma cu 3 zile si inca mai am dureri si la inceputul actului si in timpul acestuia .

As dori sa stiu daca acest lucru este normal si o sa treaca sau daca trebuie sa consult un medic ?

Prietenul meu e foarte intelegator si iubitor dar vad ca il deranjeaza faptul ca ma doare si nici mie nu imi este indiferent pentru ca ne iubim iar la anul vrem sa ne casatorim . Va rog mult ajutati-ma sa gasesc o solutie .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Durerea la inceputul actului sexual e normala, se datoreaza excitarii, si va disparea dupa muuuuuti ani de vata sexuala....si nici atunci de tot, mai degraba te obisnuesti tu cu ea... durerea in timpul actului sexual poate fi de mai multe feluri...trebuie sa imi zici exact unde simti durere....in principiu e normala.... nu a mai fost nimic pe acolo, zonele alea sunt "crude" nu sunt obisnuite cu stimuli, cu presiune, cu frecare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Durerea la inceputul actului sexual e normala, se datoreaza excitarii, si va disparea dupa muuuuuti ani de vata sexuala....si nici atunci de tot, mai degraba te obisnuesti tu cu ea...

 

nu-i aşa

totul depinde de c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ Diela

 

sunt primele 3 zile... ti am zis, depinde ce o doare, cum o doare...oricum, n au experienta, nu stiu sa sea unul pe altul sa le fie bine, asta se invata...

 

 

pe tine nu te doare putin cand te exciti? sau nu vorbesti din astea? eram curioasa, ca pe mine ma doare uneori...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

=)) pai nu innauntru ma doare, in afara....pulseaza asa si doare umpic... da stiu multe femei care simt asa. si ca o presiune foarte puternica in abdomen... tot innaintea penetrarii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×