Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

Prima oara!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da dupa cum spuneai ceea ce a scris persoana respectiva acolo ar putea avea mai multe explicatii..una fiind ceea care ai scriso 'you' si da intradevar a fost o mare bataie de cap :o: ( just kidding :huh: ) , toata faza era ca trebuia sa stai si sa te gandesti logic ,dar nu cred ca e cazul, mai bine zis doar sa te gandestu putin si tiar fi venit in minte o gramada de explicatii asa zis pe intelesul tuturor..si al meu :D . Un mare "thank you" pentru toti care au postat pe acest topic.

Editat de mR.Rainman

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce sa zic? ce e de facut in cazul meu? primul sarut pe la 14 ani cu un baiat mai mare ca mine cu 5 zile : :) :o: nu pot sa zic ca a fost ceva deosebit dar a fost frumos, daca ramaneam impreuna cred ca totul era minunat, pt ca la cativa ani de atunci ne-am intalnit si ne simteam de parca nu ne-am fi despartit niciodata..........cat despre sex............nu a existat :) nu ca nu am vrut dar nu am gasit baiatul care sa ma faca sa simt ca vreau........acum cand un baiat care a tot incercat sa ma faca sa fiu cu el m-a anuntat ca se insoara, as face orice sa fie al meu.......i-am sugerat si lui asta si mi-a zis ca e prea taziu, insa nici el parca nu e asa de convins..........

 

 

De ce ai vrea sa fie al tau acum inainte de nunta lui ? Cine ar deveni trofeul cui ? Eu iti sugerez mai ales pentru prima experienta , sa o faci cu unul care te pretuieste .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau sau sau nu stiu

 

Am observat ca majoritatea baietilor care au descris prima data cand au facut sex aveau varste destul de mici.Unul chiar 13 ani parca.Pe mine ma intereseaza experientele celor de peste 20 de ani daca exista pe aici.

 

Mi se pare mie sau sunt foarte multe fete pe acest forum in comparatie cu alte forumuri?

 

Eu primul sarut l-am primit la 14 ani. A fost ceva foarte interesant care mi-a ramas si acum in cap.

 

Legat de prima data cand m-am culcat cu o fata, a fost cam la varsta de 18-19 ani. Oricum, nu trebuie sa iti faci griji. Mai ales daca nici unul dintre parteneri nu a mai "facut-o" vreodata atunci mai mult ca sigur nu o sa iasa bine prima data. Dar cu timpul o sa inceapa sa mearga. Dar daca unul din parteneri are ceva experienta atunci o sa mearga totul mult mai repede. Ideea e ca nu ai de ce sa iti faci griji ca totul o sa fie bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu primul sarut l-am primit la 14 ani. A fost ceva foarte interesant care mi-a ramas si acum in cap.

 

Legat de prima data cand m-am culcat cu o fata, a fost cam la varsta de 18-19 ani. Oricum, nu trebuie sa iti faci griji. Mai ales daca nici unul dintre parteneri nu a mai "facut-o" vreodata atunci mai mult ca sigur nu o sa iasa bine prima data. Dar cu timpul o sa inceapa sa mearga. Dar daca unul din parteneri are ceva experienta atunci o sa mearga totul mult mai repede. Ideea e ca nu ai de ce sa iti faci griji ca totul o sa fie bine.

 

Ce fain . Cam asa era acum un deceniu , sarut la 14 -15 ani , contact dupa , pe la 18 ani ( nu zic ca nu sunt exceptii ) . In ziua de azi , cred ca totul evolueaza mult prea rapid .

Copilul meu la 2 ani jumate , deci , nu aveti idee cum se uita deja dupa femei . Daca e mai sexy , mai cu decolteu si mai si . Vreau sa spun se uita dupa ce iese in evidenta , intelegi . Apoi , pe plaja sta si se holbeaza la cate una care se da cu ulei ... Noi radem ,radem , dar pentru varsta lui , pe langa cata energie are , stie si prea multe .

Astia mai tineri din familie , au obiceiul sa spuna ca va fi gagicar , ce de fete va cuceri ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte adevarat ca daca unu din ei are experienta totul merge mai repede.O conditie,Cel neexpermentat sa ceara indrumari si mai presus sa asculte.Problema e daca cel neexperimentat este barbatul.Sa vezi atunci belea.Orgoliul e si mai mare.Vi s-a intamplat ca voi sa fiti virgin si ea sa fi fost trecuta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este foarte adevarat ca daca unu din ei are experienta totul merge mai repede.O conditie,Cel neexpermentat sa ceara indrumari si mai presus sa asculte.Problema e daca cel neexperimentat este barbatul.Sa vezi atunci belea.Orgoliul e si mai mare.Vi s-a intamplat ca voi sa fiti virgin si ea sa fi fost trecuta?

 

Mie nu mi s-a intamplat asta, dar am prieteni care au trecut prin asa ceva. Cand barbatul e virgin si fata experimentata, atunci de obicei fata "preia puterea" si in 99% dintre cazuri contactul sexual dureaza mai putin de 1 minut. Dar asta nu e o problema, pentru ca a 2-a oara va dura mult mai mult. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mmmm...primul sarut...ceva interesant mi-a parut ...insa la prima senzatie ma gadila limba partenerului....eram intr-o pauza la scoala...prin clasa a 5-a....era primul baiat cu care ma intilnisem...

prima data am facut-o cu iubitul meu curent la padure la 15 ani el 16...ceva placut ...nu am simtsit durere shi nici nu am singerat prima data....insa a doua oara destul de mult....eu pentru iubitul meu la fel am fost prima :tease: :lol2: :lol2: :jester: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:hi: primul sarut...hm...sunt oameni care nu-si amintesc primul sarut?! Curios...

 

Primul sarut la mine... :hi: SCARBOS, era prin cls a 7 a...nuu inainte sa inceapa cls a 8 a in vara...m-am sarutat cu unul mai mare cu vreo 3 anisori...dar degeaba....cred ca saruta pt prima data si el...nu-mi placea de el, m-am sarutat la insistentele prietenelor caci toate se surutasera si deh... :crazy: :) m-a umplut de bale pana la urechi ce sa mai...oribil....mor de ras si acum...sau mai bine zis de plans...

 

Dupa intamplarea cu sarutul nu l-am mai vazut pe baiat pana in cla 10 timp in care m-am tot sarutat cu altii care stiau sa sarute...evident...

 

Ne-am regasit apoi si am devenit prieteni...amici...pana intr-a 12 -a cand m-am gandit eu s-o si fac cu el :crazy:

Oribil...horror...ingrozitoooor...era si el virgin...n-a reusit din prima...din a 2 a l-am invatat eu ca nu ma mai durea asa tare, dar a fost PRIMA SI ULTIMA DATA...m-am indragostit de altul (cu care sunt si acum)...e chiar sufletul pereche si mereu am regretat ca n-am mai asteptat in 6 zile sa-l cunosc pe cel pe care il iubesc acu si sa fi fost virgina...asta a fost... :P Daca il mai vad pe ala l-as omori...eu am facut-o cu el...de ziua lui...pffff.... :boss: :boss: implinea 20 de ani...eu aveam 18...am zis sa nu mai fie si el virgin...deh...eram mama ranitilor pe atunci... :beach:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, scuze, sunt muuuult prea vesela acum. Daca as mai putea as strge mesajul. Ce sa vezi - mai pot! Ce tare...

 

On: la 20 de ani :hi: Cu un tip pe care-l placeam de vreo 3 luni. Prima oara, cu cine conteaza, dar mai mult nu zic. :boss:

Editat de WinoStonehead

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×