Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

Prima oara!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hello oameni buni chiar daca nu se vede locsorul ala e stramt, s-a rupt un himen, a curs ceva sange e NORMAL ca dupa doar 3 zile sa mai doara la contact sexual ... eu la asta ma gandesc cand a expus cazul, nu la faptul ca nu o fi excitata etc etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce-i buleala? te doare abdomenu de la uktima penetrare?

hai sa te consult. sa stii ca n-o sa te doara.

ci ai cu mini?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-am inceput viata sexuala in urma cu 3 zile si inca mai am dureri si la inceputul actului si in timpul acestuia .

As dori sa stiu daca acest lucru este normal si o sa treaca sau daca trebuie sa consult un medic ?

Prietenul meu e foarte intelegator si iubitor dar vad ca il deranjeaza faptul ca ma doare si nici mie nu imi este indiferent pentru ca ne iubim iar la anul vrem sa ne casatorim . Va rog mult ajutati-ma sa gasesc o solutie .

Rabdare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar la anul vrem sa ne casatorim . Va rog mult ajutati-ma sa gasesc o solutie .

 

stiu eu un restaurant fain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai durerea e si la inceput dar e suportabil si trece pe urma , dar inauntru ma doare , de sangerat am sangerat un pic prima data si a doua dar dupa doar durerea se mentine .

Simt ca si cum mai e cava acolo sau daca himenul nu e destul de elastic sau nu s-a rupt de tot in cazul asta e ok , dar ma tem sa nu fie altceva .

Iar de excitatie nu tine pentru ca avem parte si de preludiu destul dupa parerea mea .

Credeti ca totusi e himenul si sa rabd sau poate fi altceva , ca imi e teama sa nu strice altceva .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca oglinda nu ne dezvaluie si caracterul, c-ar plange multi in fata ei..........

Sonia:

Daca ti-ai inceput viata sexuala acum, trebuie sa astepti putin asa cum sugera un user si sa vezi in cateva saptamani cum merge......Durerea NU trebuie sa persiste iar JENA la penetrare nu este totuna cu durerea

Si nu este vorba de experienta cat despre fiziologie.......

 

Si mai e o chichita care pe mine ma amuza in sensul trist. Poate initiatoarea topicului face parte dintr-un grup FOARTE restrans care pusca de excitatie la primele contacte sexuale. Mira-m-as. SI in acest caz durerea nu are ce cauta pe viitor.

Dorinta nu e acelasi lucru cu excitatia.

De-aia cred copiii in dragoste vesnica si sex tantric desavarsit - pentru ca li se continua povestile din copilarie epic. Ei- practic gasesc altceva.

 

 

Na, zic si eu................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sonia:

Daca ti-ai inceput viata sexuala acum, trebuie sa astepti putin asa cum sugera un user si sa vezi in cateva saptamani cum merge......Durerea NU trebuie sa persiste iar JENA la penetrare nu este totuna cu durerea

 

Nu e jena caci inainte de a face dragoste am dormit impreuna aproape o luna , si decat acum am facut urmatorul pas . Motivele au fost destul de amuzante acum ca ma gandec , ba nu eram eu pregatita , ba nu mai putea el , ba telefonul , ma gandeam intr-un moment ca o sa intram in cartea recordurilor la cele mai multe incercari nereusite :roll:

 

Iar teaba e ca eu sunt dispusa si el la fel , iar relatia e foarte serioasa , caci la aul poate facem si urmatorul pas :) , sper caci am fost prin magazine sa ne uitam ca inel mi-ar placea k sa imi vada gusturile banuiasc , si ca sa ma faca sa mor apoi pana mi-l cumpara si mi-l da .

 

E ca si cum dupa penetratie loveste un fel de perete si atunci doare daca incearca sa mearga mai departe , durerea e destul de mare zic eu , si tin sa mentionez ca nu sunt genul de om care se plange de orice , din contra suport iar cand e chiar insuportabil atunci zic au ma doare un pic .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×