Sari la conținut
Forum Roportal
JohnS

Bună, eu sunt un tip timid, din păcate, şi am c

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Trecand peste faptul ca tinerii din ziua de azi imi par ratati si inadaptati societatii in care traiesc, pot sa-ti spun ca nu esti obligat sa discuti chestiile astea cu baietii la moda din clasa ta, poti sa ii ignori si sa iti vezi de drumul tau, nu ?

 

Ce te-a apucat de vrei neaparat o fata, crezi ca o sa fii mai destept sau mai bine vazut daca umbli cu vreuna ?

 

Crezi ca fetele nu au si ele totfelul de prostii in cap ? Chiar crezi ca o fata e o fiinta intelegatoare si iubitoare tot timpul ? Vai de capul meu :(

 

In primul rand nu am vorbit cand m-am referit " daca voi avea o fata frumoasa ....." la un interval de timp sa zicem 2-3 ani , m-am referit la perioada cand o sa termin liceul si cum banuiesc ca o sa se intample o sa plec la facultate in alta tara. It's that easy!

o sa continui aceast discutie maine , acum trebuie sa ma si in pat , maine merg la scoala.

Editat de BogdanDK

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trecand peste faptul ca tinerii din ziua de azi imi par ratati si inadaptati societatii in care traiesc, pot sa-ti spun ca nu esti obligat sa discuti chestiile astea cu baietii la moda din clasa ta, poti sa ii ignori si sa iti vezi de drumul tau, nu ?

 

Ce te-a apucat de vrei neaparat o fata, crezi ca o sa fii mai destept sau mai bine vazut daca umbli cu vreuna ?

 

Crezi ca fetele nu au si ele totfelul de prostii in cap ? Chiar crezi ca o fata e o fiinta intelegatoare si iubitoare tot timpul ? Vai de capul meu :(

eu cred ca in fiecare generatie exista ''baieti la moda'' asa cum exista si ''baieti timizi si nebagati in seama'' si mai cred ca ''baietii la moda'' n-ar trebui sa-l impiedice pe pustiul nostru sa avanseze in viata.

 

baiete, esti mult prea tanar si neexperimentat, eu zic sa te tii de carte in locul fetelor frumoase la care visezi, si sigur cu timpul se va gasi una bucata fata care sa nu considere ''moda'' ca rand primordial si sa prefere inteligenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am iubit un baiat exact ca tine mult timp.Era retras,inteligent,purta ochelari si avea descrierea fizica facuta de tine.Pentru mine era perfect.Acum el face masterul in Elvetia si eu facultatea in Timisoara.Mai vorbim din cand in cand.

Asa ca nu te descuraja,se va gasi cineva care sa te aprecieze exact pentru cine esti tu.Mult succes. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Problema e ca frumusetea nu vine neaparat si cu alte calitati.S-ar putea sa pierzi fete de calitate daca frumusetea e principala ta unitate de masura.

 

Genul de baiat care esti tu in momentul de fata,e numai bun pentru a fi tovarasul fetelor si doar atat.

 

Frumusetea nu este principala mea unitate de masura , nu ma pot "atasa" de o fata fara sa o cunosc ca pe un prienten mai intai.

Editat de BogdanDK

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.Ai rabdare, nu te grabi....niciodata nu o sa stii ce te asteapta dupa colt

 

2.N-ai de unde sa stii ce este in mintea cuiva, asta doar ai intuit-o tu, si oricum doar pentru ca 3-4 fete te considera bleg nu inseamna ca toate cred la fel.

Editat de DevilMayCry

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Ai rabdare, nu te grabi....niciodata nu o sa stii ce te asteapta dupa colt

 

2.N-ai de unde sa stii ce este in mintea cuiva, asta doar ai intuit-o tu, si oricum doar pentru ca 3-4 fete te considera bleg nu inseamna ca toate cred la fel.

 

sunt constient de asta , dar stii .. nu sunt chiar atat de bleg pe cat ma cred ele . take a look - http://www.youtube.com/user/bogdanspiderman

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce nu dai la cursuri de actorie? :cheer:

 

ma gandeam la facultate sa fac cursuri de actorie , acum nu pot , macar am jucat in cls- a VIII -a intr-o piesa , cu asta sa fiu si eu mandru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai infiinteaza tu un club de arta dramatica in liceu, gasesti vreo textul citorva piese mai interesante si le repetati, mai ales ca asa demonstrezi si tu high value, cum mai zicea cineva pe aici, si desigur ca or sa fie si destule fete interesate.

Hamlete! ( adica pardon, Romeo!) :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×