Sari la conținut
Forum Roportal
JohnS

Bună, eu sunt un tip timid, din păcate, şi am c

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu,o sa gasesti o fata urata,desteapta si inteligenta,care sa te iubeasca.Sau,o fata frumoasa si curva,care sa te iubeasca.

 

mai am io o varianta, urata si curva. Merge? Ce e aia frumoasa si curva? Io, daca eram frumoasa, te injuram de nu te mai spalau 10 ape.

a, si mai am o varianta, urata si proasta. Ce-are?

Editat de S.M.Poupincourt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e rolul tau sa educi un baiat, e rolul lui taica-sau.

Uite ca la asta nu ma gandisem. Desi exista si varianta in care daca taica-su il educa ( mai mult decat mine) si iese vreuna dintre "tipologiile" pe care eu le "condamn" ( am pus ghilimele pentru a marca faptul ca nu folosesc cuvintele in plenitudinea esentelor lor :(), sa ramana fara tata. :) In cazul asta insa eu as fi aceea vinovata, pentru ca fac copii cu cine nu trebuie.

No bine, ideea de baza e ca exista (si pentru mine) speranta. :doh:

Editat de Sheeva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi exista si varianta in care daca taica-su il educa ( mai mult decat mine) si iese vreuna dintre "tipologiile" pe care eu le "condamn"

Educatia unui copil nu consta in ceea ce i se spune, ci in ceea ce traieste si vede copilul.

 

Abia asta e rolul tau, sa nu-i faci rost de un tata violent si betiv, de exemplu. Nu ca n-ar exista si alte pacate :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:)

de care trante? :(

gata sefa..am lasat-o in pace..dar era doar un schimb de replici :doh:

 

 

Doamne,dar replicile astea erau prietenoase,cel putin din partea mea.V-am suparat?Daca da,mii de scuze,sincer nu aveam intentia asta. :-

 

cand va crede ea de cuviinta, si daca va avea nevoie de ajutorul nostru, noi vom fi aici. :)

 

 

Multumesc mult pentru intelegere! :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne,dar replicile astea erau prietenoase,cel putin din partea mea.V-am suparat?Daca da,mii de scuze,sincer nu aveam intentia asta. :)

 

 

Stai linistita,e o tipa de treaba.Pur si simplu a vrut sa te ajute sa-ti formezi o imagine! :)

 

Multumesc mult pentru intelegere! :) :doh:

 

Nu ai pentru ce!

 

Am invatat un lucru in viata,sa nu dai sfaturi daca nu esti solicitat.Atat de simplu! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai linistita,e o tipa de treaba.Pur si simplu a vrut sa te ajute sa-ti formezi o imagine! :doh:

 

Eu i-am multumit oricum pentru intentii si pentru ca ii pasa si...mi-am dat seama ca-i o persoana tare draguta! :)

 

 

 

Nu ai pentru ce!

 

Am invatat un lucru in viata,sa nu dai sfaturi daca nu esti solicitat.Atat de simplu! :(

 

Da :)...

 

Scuzati-ma pentru off(desi are o oarece legatura cu subiectul)... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Avand in vedere varsta pe care o ai (15-16 ani),nu-ti recomand consumul de tigari si alcool.Nu dau sfaturi,tu faci cum crezi de cuviinta!Ai toata viata inainte pentru asemenea experiente.

 

Colegii care rad de tine, si te ironizeaza cred ca in faptul de a fuma si a consuma bauturi alcoolice te face sa devii masculi feroce.Probabil ca asa este,dar in ochii caror fete?

 

Genul de fata care viziteaza medicul ginecolg pentru un eventual avort cel putin de doua ori pe an?

 

Nu am zis absolut nimic despre activitatea sexuala,am vrut doar sa clarific ca poti avea o prietena care sa te aprecieze la justa ta valoare,fara sa devii ceea ce nu-ti doresti.

 

Tot ceea ce am avut de zis se raporteaza la prezent,eventual viitorul apropiat,nicidecum cel indepartat cand vei fi destul de abil in a lua singur deciziile.

 

Daca replicile mele sunt sau nu inteligente,le las la aprecierea ta. :(

 

Nu fumez am incercat in cls a VII -a si de atunci nu mai pun mana pe tigara , si de baut numai la ocazii speciale un pahar de bere poate , mai mult nu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu fumez am incercat in cls a VII -a si de atunci nu mai pun mana pe tigara , si de baut numai la ocazii speciale un pahar de bere poate , mai mult nu!

 

No bine ca nu ai mers mai departe! :( E important sa stii cand sa te opresti.

Bravo tie!

Editat de Ana1996

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×